هتل گرند ماکل استانبول

GRAND MAKEL HOTEL TOPKAPI

معرفی و تصاویر

معرفی هتل گرند ماکل استانبول 

هتل گرند ماکل استانبول یکی از هتل های پنج ستاره ترکیه می باشد. این هتل ۱۱۸ اتاق دارد تمام اتاقهای هتل دارای یک تلویزیون تختخواب و مجهز به تلویزیون ماهواره ای می باشد. اتاق ها با حمام مشترک و مجهز به لوازم آرایشی رایگان می باشند، در حالی که اتاق های خاصی در Grand Makel Hotel Topkapi نیز دارای یک صندلی است. اتاق های هتل دارای سیستم تهویهی مطبوع و میز هم هستند.

مسجد سلیمانیه در 6 کیلومتری هتل Grand Makel Topkapi است و ستون کنستانتین در 6 کیلومتری هتل قرار گرفته است. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه استانبول آتاتورک، 12 کیلومتر از هتل فاصله است. فرودگاه استانبول در فاصله 53 کیلومتری است. پرسنل این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی مسلط هستند.

امکانات هتل گرند ماکل استانبول

از امکانات کلی هتل گرند ماکل استانبول  می توان به لابی، آسانسور، استخر، SPA، سونا، خدمات ماساژ، باشگاه بدنسازی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی، صرافی، اجاره خودرو و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد. در تمام اتاق های این هتل 5 ستاره سیستم تهویه مطبوع، میز کار، کمد لباس، مینیبار، حمام خصوصی، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، سشوار، تلویزیون ماهواره ای وجود دارد. هر روز بوفه صبحانه های قاره ای در این هتل باشکوه به صورت رایگان در خدمت مهمانان اقامتی هتل قرار میگیرد. در رستوران هتل نیز انواع غذاهای بریتانیایی سرو میشود.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۱۱۸

مشخصات تماس