هتل گرند گالسوی استانبول

GRAND HOTEL GULSOY

معرفی و تصاویر

هتل گرند گالسوی استانبول 

هتل گرند گالسوی استانبول در کشور ترکیه واقع شده. این هتل در محله شاهزاده باشی قرار گرفته می باشد. این هتل ۴ ستاره می باشد. فاصله این هتل تا میدان تقسیم فقط ۱۰ دقیقه است. (حدود ۱۰ کیلومتر کمتر) فاصله تا مغازه های لباس زنانه خیابان فیضی پاشا ۱۰ دقیقه است (۱۰۰۰ متر) امکانات هتل: صبحانه، اینترنت، استخر سرپوشیده و روباز، سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، سونا، ماساژ، پیرایش و آرایش، اتوشویی، مینی بار، چای ساز ،سالن جلسات و.. این هتل به تازگی بازسازی شده پس لوازم آن نو است.

تمیزی اتاق ها هتل و کیفیت وسایل آن خوب است. در داخل سرویس بهداشتی هتل وان بسیار تمیزی وجود دارد که حمام شما را لذت بخش می کند. تمیزی اتاق ها هتل و کیفیت وسایل آن خوب است. در داخل سرویس بهداشتی هتل وان بسیار تمیزی وجود دارد که حمام شما را لذت بخش می کند. اگر خواب شما سبک است سعی کنید اتاق سمت مسجد شاهزاده باشی را نگیرید. پخش پنج بار صدای اذان از مسجد که در نزدیکی هتل است امکان دارد خواب را از چشمهایتان بگیرد. استخر هتل از کیفیت بالای برخوردار بوده و رایگان است.

کیفیت و تنوع صبحانه هتل مطلوب است. صبحانه در نیم طبقه اول و دوم سرو می شود. سالن سرو صبحانه، بزرگ و شیک است. در سالن صبحانه پنجره ای رو به خیابان وجود ندارد و فضا نسبتا بسته می باشد. در واقع دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد. هتل خدمات ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری رایگانی را برای مهمانانش در نظر گرفته است. با توجه به اینکه هتل 12 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک فاصله دارد از این رو مسئولین سرویس ترانسفر رایگانی برای مهمانانش ارائه میکند.

این هتل 4 ستاره برای رفاه و راحتی بیشتر مهمانانش خدمات سرویس دهی 24 ساعته ، نظافت روزانه و اینترنت بی سیم رایگان را در نظر گرفته است. سیستم سرمایشی ، گرمایشی ، تهویه از امکانات خاصی است که در همه ی اتاق ها تعبیه شده است تا هوای تمیز و سالمی در جریان باشد. مبلمان و سرویس خواب هایی با کیفیت عالی ، حمام لوکس ، یخچال و تلویزیون در همه ی اتاق های مجلل هتل گراند گلسوی استانبول موجود میباشد تا شما یک سفر لوکس و لذت بخشی را تجربه کنید.

مشخصات

مشخصات تماس