هتل گرند د پرا استانبول

Grand Hotel de Pera

معرفی و تصاویر

 

هتل گرند د پرا استانبول (Grand Hotel de Pera)، مجهز به یک استخر سرپوشیده و مرکز آبگرم به همراه حمام ترکی و سونا می باشد. دسترسی به اینترنت بی سیم در سراسر مجموعه ی هتل رایگان میباشد. خیابان پر جنب و جوش استقلال تنها چند قدم با این هتل فاصله خواهد داشت.

اتاق ها و سوئیت های این هتل شامل سیستم تهویه هوا ی مطبوع، فضا ی نشیمن، مینی یخچال و تلویزیون میباشند. سرویس بهداشتی اتاق ها با لوازم بهداشتی رایگان، سشوار و دوش کامل شده است.

مهمانان گرامی می توانند هر صبح در این هتل از صرف صبحانه ای سبک لذت ببرند. همچنین یک رستوران و یک کافه در مجموعه ی هتل قرار خواهند داشت.

خدمات ماساژ ارائه شده در این هتل شامل اضافه بها بوده و کانتر پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در اختیار مهمانان خواهد بود. پارکینگ خصوصی با پرداخت اضافه بها در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. سالن های همایش و جلسات این هتل تا 70 نفر ظرفیت خواهد داشت.

این هتل 100 متر با کلیسا ی سنت آنتونی و 800 متر با برج گالاتا فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک استانبول در 14 کیلومتری هتل واقع شده است. فاصله ی این هتل با ایستگاه مترو ی شیشانه 200 متر میباشد.

منطقه ی پرا بهترین مکان برای افرادی است که به فرهنگ، تاریخ، هنر، غذا و خرید علاقه دارند و این هتل دقیقا در قلب این منطقه قرار گرفته است. از آرامش و راحتی این ساختمان تاریخی 10 طبقه و تمامی امکاناتش نهایت لذت را ببرید.

این هتل موقعیت مکانی فوق العاده ای دارد و به فاصله ی چند دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو ی زیرزمینی، تراموا، فونیکولار پرا، ایستگاه تاکسی، بنادر کشتی و ایستگاه اتوبوس واقع شده است. همچنین هتل به شهر قدیمی استانبول بسیار نزدیک میباشد.

از خدمات و تسهیلات این هتل میتوان به صبحانه ی سلف سرویس رایگان، اینترنت بی سیم رایگان، تراس روی پشت بام، مرکز تجاری 24 ساعته، حمل و نقل فرودگاهی، چای/قهوه در اماکن عمومی، نظافت روزانه، باغ، مسجد، گهواره ی رایگان، تختخواب اضافه/تاشو ( شامل اضافه بها )، خدمات اتاق 24 ساعته، سرویس راهنما، انبار بار، گاوصندوق در کانتر پذیرش، چای/قهوه ساز، سشوار، میز، آب معدنی رایگان و صندوق داخل اتاق اشاره نمود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس

امکاناتی که هتل ندارد

تهویه مطبوع