هتل گالاتا ام گالری بای سوفیتل استانبول

The Galata Istanbul Hotel - MGallery

معرفی و تصاویر

هتل گالاتا ام گالری بای سوفیتل استانبول به سبک ساختمان بانک ایتالیایی بازسازی شده است. در منطقه Beyoglu و در فاصله 200 متری از برج گالاتا و با امکاناتی از جمله سونا، میزبان مسافران تور استانبول می باشد.

امکانات هتل گالاتا ام گالری بای سوفیتل استانبول

تمام اتاق های هتل دارای سقف های بلند و مبلمان شیک و مدرن می باشند. حمام های سنگ مرمر این اتاق ها نیز مجهز به سشوار و لوازم بهداشتی لوکس می باشند. این اتاق های تهویه مطبوع همچنین دارای مینی بار و برخی از آنها دارای چشم اندازی رو به برج گالاتا و یا Golden Horn می باشند. بوفه صبحانه غنی هرروز صبح و با 13 مدل پنیر، میوه های تازه و غذاهای داغ از جمله املت سرو می شود. رستوران Peran غذاهای ترکی و متنوع بسیاری را برای میهمانان در نظر گرفته و همچنین می توانید در بار روی بام هتل و با چشم اندازی رو به Golden Horn انواع نوشیدنی و اسنک ها را نوش جان کنید.

با ارائه حمامی سنتی از سال 1720، هتل گالاتا استانبول Galata Istanbul – MGallery by Sofitel دارای امکانات بسیاری برای استراحت شما می باشد که از جمله انها می توان به خدمات اسپا، ماساژ و سالن ورزشی اشاره کرد.کارکنان ترک و انگلیسی زبان هتل همیشه برای کمک در دسترس شما می باشند و شما می توانید با کمک کارکنان Tour desk ماشین اجاره کنید و یا سفرهای درون شهری خود را برنامه ریزی کنید.

موقعیت هتل گالاتا ام گالری بای سوفیتل استانبول

مهمانان هتل گالاتا براحتی می توانند خود را به میدان تکسیم برسانند و همچنین با 15 دقیقه پیاده روی از هتل می توان به کاخ توپکاپی، گرند بازار و مسجد آبی رسید. مسجد سلیمانیه نیز 13 کیلومتر و کلیسای St. Anthony of Padua 900 متر تا هتل فاصله دارند. فرودگاه بین المللی آتاتورک نیز در 14 کیلومتری هتل قرار گرفته است که در صورت درخواست و با پرداخت هزینه مازاد می توانید از خدمات ترنسفر هتل استفاده کنید. مرکز خرید جواهیر 8 کیلومتر و Zorlu Centre تنها 9 کیلومتر تا این هتل فاصله دارند.

مشخصات

فاصله تا ...

  • برج گالاتا ۲۰۰متر
  • مرکز خرید جواهیر ۸کیلومتر
  • مسجد سلیمانیه ۱۳کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی آتاتورک ۱۴کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
صبحانه بوفه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
یخچال با مینی بار شارژ شده
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
سالن بدنسازی
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران