هتل فریزر پلیس آنت هیل استانبول

Fraser Place Ant Hill Hotel Istanbul

معرفی و تصاویر

هتل فریزر پلیس آنت هیل استانبول یکی از هتل های چهار ستاره استانبول می باشد. آپارتمان های بزرگ هتل فراسر پلیس آنت هیل با مبلمان مدرن و کفپوش های چوبی از جنس بلوط و پنجره های بزرگ از سقف تا کف تزئین شده اند. کلیه آپارتمان ها دارای امکانات مدرن همراه با تلویزیون صفحه تخت، دی وی دی پلیر و پایه آیپاد هستند. 

منوی رستوران هتل فریزر پلیس آنت هیل استانبول 

رستوران “Antre” برای صبحانه، ناهار و شام در خدمت میهمانان است.صبحانه بصورت بوفه باز و ناهار و شام از روی منو سرو می شوند. هر روز انواع غذاهای تازه مدیترانه ای و بین المللی در فضای باز یا در داخل خود رستوران هتل سرو می شوند. منتخبی از رستوران های بین المللی در مجتمع اقامتی آنت هیل در خدمت میهمانان هستند. از هتل فریزر پلیس آنت هیل تا منطقه تاریخی سلطان احمد در مرکز شهر استانبول با ماشین 15 دقیقه فاصله است، در این منطقه میهمانان می توانند از قصر توپکای، مسجد آبی و ایاصوفیه بازدید کنند.

مرکز خرید هتل فریزر پلیس آنت هیل استانبول 

مرکز خرید سواهیر تا هتل 2 کیلومتر و مرکز خرید ایستنی پارک تا هتل 9.7 کیلومتر فاصله دارند. ایستگاه متروی عثمان بی و منطقه خرید مدهای روز نیسانتاسی در 1.3 کیلومتری هتل واقع شده اند. پارکینگ هتل رایگان می باشد. روزی دو بار سرویس شاتل به مکان های خاص از سوی هتل ارائه می شود. مجموعه ای از امکانات سطح بالا همچون اینترنت بی سیم در فضاهای عمومی ، اتاق خانوادگی ،مرکز تجاری ، نگهداری از کودک و جعبه ی ایمنی در هتل موجود است.

امکانات تفریحی هتل فریزر پلیس آنت هیل استانبول 

امکانات تفریحی هتل که شامل ماساژ ، اتاق بخار ، وان آب داغ ، آبگرم و باغ است برای استراحت و تمدد اعصاب طراحی شده اند. هنگامی که به دنبال اقامتگاهی راحت و مناسب در استانبول می گردید این نکته را به خاطر داشته باشید که هتل فریزر پلیس آنتیل همچون خانه ی خودتان راحت است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع