هتل فور سیزنز بسفروس استانبول

Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus

معرفی و تصاویر

هتل فور سیزنز بسفروس استانبول (Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus)، در امتداد تنگه ی بسفر قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره کاخی نوسازی شده متعلق به قرن 19 ام می باشد که معماری تاریخی آن، هارمونی شگفت انگیزی با جزئیات لوکسش خواهد داشت . یک استخر سرپوشیده و یک استخر روباز حرارتی به همراه چتر و صندلی حمام آفتاب رایگان در هتل موجود می باشند. این هتل ساحلی همچنین دارا ی یک باغ و تراسی وسیع با چشم انداز تنگه ی بسفر میباشد.

اتاق های این هتل دکوراسیون زیبا و اثاثیه ای با کیفیت دارند و مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، داک آیپاد، تلویزیون صفحه تخت، مینی یخچال، صندوق و میز میباشند.رستوران آکوا (Aqua Restaurant) تراسی مشرف به تنگه ی بسفر خواهد داشت و غذا های مدیترانه ای، ایتالیایی و ترکی سرو خواهد کرد. مهمانان این هتل می توانند از صرف صبحانه ی بین المللی به صورت سلف سرویس لذت ببرند.

رستوران گریل کنار استخر سالادهای تازه، کباب های گریل شده ی ترد و ماهی تازه ارائه خواهد داد. کافه ی لابی مکانی راحت برای وقت گذرانی با دوستان، خانواده یا همکاران میباشد.می توانید در بدنسازی این هتل ورزش کرده و پس از آن در سونا به استراحت بپردازید. مهمانان این هتل لوکس می توانند از فضا ی جذاب حمام ترکی لذت ببرند. خدمات درمانی مرکز آبگرم و خدمات مراقبتی بدن نیز ارائه می شوند. کانتر پذیرش این هتل خدمات اتاق ارائه داده و همه روزه به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود.

این هتل تنها به اندازه ی 4 دقیقه پیاده روی از میدان بشیکتاش – یکی از مکان های پر جنب و جوش استانبول – فاصله دارد. کاخ دلمه باغچه، پل بسفر و میدان تکسیم به ترتیب در فاصله ی  12 ، 17 و 26 دقیقه پیاده روی از این هتل واقع شده اند.

خدمات و تسهیلات این هتل شامل صبحانه ی سلف سرویس ( شامل اضافه بها )، بدنسازی 24 ساعته، پرستاری یا نگهداری از کودک ( شامل اضافه بها )، پارک ماشین توسط پیشخدمت، مرکز تجاری 24 ساعته، تراس، گهواره ی رایگان، تختخواب اضافه/تاشو ( شامل اضافه بها )، اتاق های متصل، خدمات اتاق 24 ساعته، 6 اتاق جلسه، فضا ی اختصاص داده شده به برگزاری کنفرانس، سرویس های راهنما، سرویس خشکشویی/لباسشویی، لوازم لباسشویی، سلمانی، روزنامه ی رایگان در لابی، انبار بار، گاوصندوق در کانتر پذیرش، حوله، لوازم بهداشتی رایگان، سشوار، پخش کننده ی دی وی دی، میز، آب معدنی رایگان و نظافت روزانه میاشد.

مرکز آبگرم این هتل به سبک ترکی با موزائیک های رنگی تزئین شده است و شامل 10 اتاق خدمات از جمله یک سوئیت آبگرم خصوصی 2 نفره، سونا، حمام ترکی مردانه و زنانه ( مجزا ) و استخر سرپوشیده می شود. بدنسازی، خدمات ماساژ، ماساژ های موضعی، خدمات مراقبتی صورت و بدن، خدمات سالن و خدمات ویژه ی آقایان در مرکز آبگرم این هتل ارائه خواهند شد. خدمات ویژه ی مرکز و حمام آبگرم شامل جلسات مختلف 45 دقیقه ای الی 3 ساعته میباشند. در صورت درخواست مهمانان می توانند سرویس ماساژ در اتاق را تجربه نمایند.

مشخصات

مشخصات تماس