هتل فرمان هیلال استانبول

Istanbul Ferman Hilal hotel

معرفی و تصاویر

هتل فرمان هیلال استانبول در کشور ترکیه واقع شده. این هتل نمای زیبایی دارد و در تزیین اتاق‌های آن از رنگ‌های شاد و متنوعی استفاده شده است. در همۀ این اتاق‌ها یک تلویزیون LCD 42 اینچی قرار دارد که کانال‌های ماهواره‌ای متعددی را پیش چشم میهمانان به نمایش می‌گذارد. برخی از اتاق‌های این هتل نمای باغ شهر را در پنجره‌های خود قاب کرده‌اند و در تمامی آنها یک حمام اختصاصی تمیز و شیک قرار داده شده که با لوازم بهداشتی مورد نیاز، حوله‌های اضافه و سشوار تکمیل شده است.

پس از تجربۀ یک حمام گرم و راحت نیز می‌توانید خودتان را در آغوش نرم و گرم تخت‌های منحصر به فرد این هتل که با ملافه‌های مصری پوشانده شده‌اند رها کنید. این اتاق‌ها به صورت 24 ساعته خدمات‌رسانی می‌شوند و مجهز به سیستم تهویه‌اند. وقتی اتاق را تحویل می‌گیرید، کوکتل و میوه‌ نیز در اختیارتان قرار داده می‌شود تا اولین ساعت ورودتان  به استانبولِ دوست‌داشتنی را جشن بگیرید. این اتاق‌ها خدمات دیگری همچون یخچال، مینی بار، چای‌ساز و قهوه‌جوش و وای‌فای رایگان را هم پیشکش میهمانان خود می‌کند.

صبحانه را می‌توانید در اتاقتان میل کنید و برای صرف ناهار یا شام سری به رستوران نقلی و زیبای این هتل بزنید و از طعم انواع غذاهای ترکی و بین‌المللی نهایت لذت را ببرید. در این هتل، اسنک‌ بار، بار و کافی‌شاپ نیز وجود دارد که انواع غذاهای سبک، نوشیدنی‌ها و آبمیوه‌ها را ارائه می‌دهند.

مشخصات

مشخصات تماس