هتل فراح استانبول

Istanbul The Ferah Hotel

معرفی و تصاویر

هتل فراح استانبول هتلی 3 ستاره و زیبا میباشد که در شهر استانبول در کشور ترکیه واقع شده است. از این هتل با تراموا میتوان به راحتی به منطقه تاریخی سلطان احمد و بازار بزرگ دسترسی پیدا کرد. فرودگاه آتاتورک در فاصله 16 کیلومتری هتل واقع شده است. هتل فراح در 180 متری ایستگاه تراموای یوسف پاشا و در منطقه تاریخی “Fathi” این شهر واقع شده است. منطقه فاتح برای مسافران علاقه مند به تاریخ، معماری و بناهای یادبود انتخاب مناسبی است.

اتاق های هتل دارای طراحی مدرن و روشن میباشد که دارای امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، کفپوش پارکت، مینی بار، سرویس بهداشتی اختصاصی، دوش، سشوار و وسایل بهداشتی رایگان هستند. در این هتل یک تراس آفتابگیر، فرانت دسک 24 ساعته ، تهویه مطبوع و وای فای رایگان سراسری موجود است.

هر روز صبحانه در رستوران هتل به سبک بوفه سرو میشود. ناهار و شام و خدمات روم سرویس در صورت درخواست ارائه میشوند. در اطراف هتل رستوران های زیادی موجود میباشد. کارکنان هتل میتوانند در مورد جاذبه های محلی اطلاعات خوبی ارائه کنند و سرویس شاتل به فرودگاه نیز در صورت پرداخت هزینه مربوطه ارائه خواهد شد.

مشخصات

مشخصات تماس