هتل فیرمونت کوازار استانبول

Istanbul Fairmont Quasar Hotel

معرفی و تصاویر

هتل فیرمونت کوازار استانبول (Fairmont Quasar Istanbul)، در مرکز منطقه ی شیشلی قرار گرفته است است. این هتل 5 ستاره به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو ی شیشلی فاصله دارد و این ایستگاه دسترسی مستقیم به میدان تکسیم را میسر می سازد. فیرمونت کوازار به افق شهر استانبول و تنگه ی بسفر مشرف است. اتاق های عایق صدا ی هتل به اینترنت بیسیم دسترسی رایگان خواهند داشت. مرکز آبگرم ویلو استریم در هتل قرار دارد و شامل یک باشگاه ورزشی کاملا مجهز، یک استخر سرپوشیده و یک استخر روباز فصلی است.

خدمات و امکانات هتل فیرمونت کوازار استانبول

1- تمامی اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون، آیپد، فضا ی نشیمن، میز غذاخوری و میز تحریر میباشند. پرده های اتاق ها با استفاده از یک دکمه باز و بسته می شوند. برخی از اتاق ها دارا ی وان یا دوش بوده و برخی دیگر دارا ی یک حمام ترکی حرارتی داخل سرویس بهداشتی هستند.

2- رستوران اِستِیشِنز (Stations Restaurant) در تمام طول روز غذا های تازه و فصلی آماده شده توسط سرآشپزان را در ایستگاه های زنده ی آشپزی سرو می کند. صبحانه همه روزه به صورت سلف سرویسی مفصل متشکل از ترکیبات کلاسیک صبحانه، انواع فرآورده های گوشتی، تخم مرغ و انواع نان و شیرینی های سنتی و بین المللی ارائه می شود. رستوران دِملیک (Demlique Restaurant) چای و قهوه ی سنتی ترکی را به گونه ای مدرن به همراه شیرینی های محلی سرو می کند. می توانید جهت صرف نوشیدنی به کافه ماربِل (Marble Bar)، واقع در لابی پرهمهمه ی این هتل بروید.  

3- کلاس های مدیتیشن، یوگا و پاویجیم (PaviGym) در مرکز آبگرم ویلو استریم برگزار خواهند شد. کانتر پذیرش 24 ساعته و سرویس های راهنما برای راحتی شما فراهم گشته اند. این هتل در صورت درخواست، خدمات لوکس حمل و نقل فرودگاهی و سرویس خوشامدگویی و راهنمایی در فرودگاه را به مهمانان ارائه خواهد داد. حیوانات خانگی در هتل پذیرفته می شوند. فیرمونت کوازار بخشی اختصاص داده شده به فرود و پرواز هلیکوپتر دارد و در صورت تقاضا استفاده از آن را برای مهمانان میسر خواهد ساخت.

4- مرکز کنگره ی استانبول در 3/5 کیلومتری این هتل قرار گرفته است. می توانید با پیاده روی از هتل به مرکز خرید جواهر و مراکز خرید زورلو، آستوریا و پروفیلو بروید. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل فرودگاه آتاتورک است که 27 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

5- خدمات و تسهیلات این هتل شامل صبحانه ی رایگان ( شامل اضافه بها )، پارکینگ رایگان، مرکز تجاری، پرستاری از کودک ( شامل اضافه بها )، کانتر پذیرش 24 ساعته، نظافت روزانه، گاوصندوق در کانتر پذیرش، گهواره ی رایگان، تختخواب اضافه/تاشو، اتاق های متصل، خدمات اتاق 24 ساعته، گلف در مجموعه ی هتل، تنیس در مجموعه ی هتل، فضا ی اختصاص داده شده به برگزاری کنفرانس، 11 اتاق جلسه، سرویس های راهنما، مساعدت در تهیه ی تور/بلیط، سرویس خشکشویی/لباسشویی، لوازم لباسشویی، روزنامه ی رایگان در لابی، انبار بار، بار بر، مینی یخچال، دستگاه تهیه ی اسپرسو، حوله، اتو/تخته ی اتو کشی، لوازم بهداشتی برند، سشوار، پخش کننده ی دی وی دی، تلفن، آب معدنی رایگان و گاوصندوق داخل اتاق میباشند.

6- مرکز آبگرم این هتل به شما کمک خواهد کرد از دنیا ی پر استرس امروزی فاصله بگیرد. خدمات این مرکز از سنت ها و گیاهان محلی الهام گرفته شده است. ویلو استریم با هدف رفع استرس، بهبود پوست و کاهش چروک های پوستی، مناسک اصیل حمام ترکی را با جدید ترین روش ها ترکیب کرده است. تسهیلاتی بی نظیر مانند باشگاه ورزشی مدرن، اتاق یوگا و استخر سرپوشیده ای مجهز به دیوار شیشه ای جمع شونده – که در فصول بهار و تابستان باز می شود – در این مرکز وجود دارند.

7- محصولات استفاده شده در مرکز آبگرم این هتل از کیفیت بالایی برخوردار میباشند. در مجموع، این مرکز به مانند پناهگاهی برای رها شدن از ازدحام زندگی شهری و راهی برای قوی کردن بدن و آرامش بخشیدن به ذهن و جسم شما خواهد بود. 8 اتاق خدمات و یک اتاق وی آی پی با رخت کن های زیبا شامل دوش و کمد، در مرکز آبگرم ویلو استریم واقع شده اند. در این مرکز کلاس های ورزشی بسیاری از جمله پاویجیم، پیلاتس، یوگا، بوسو و مدیتیشن برگزار خواهند شد.

 

مشخصات

مشخصات تماس