هتل ارسین تکسیم پریمیر استانبول

Istanbul Eresin Taxim Premier

معرفی و تصاویر

هتل ارسین تکسیم پریمیر استانبول یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر استانبول واقع در کشور ترکیه است این هتل ۶۷ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات می‌توان به وای فای رایگان، سیستم گرمایشی، پارکینگ رایگان، استخر سرپوشیده، سونا و ماساژ اشاره کرد. این هتل از کاخ دولماباغچه، متروی عثمان بی ۱.۶ کیلومتر و از خیابان استقلال ۵ دقیقه پیاده فاصله دارد. این هتل با توجه به قیمت و امکانات خود بسیار مناسب است. امکاناتی از قبیل استخر سرپوشیده، سونا و ماساژدرمانی دارد.

اتاق های معاصر هتل امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت، و حمام آبگرم دارد. این هتل از کاخ دولماباغچه 1.5 کیلومتر فاصله دارد. هر اتاق مهمان با ملافه های سفید روی تخت ها و کوسن های زیبایی روی مبلمان مرتب شده است. یک مینی بار و امکانات چای ساز و قهوه ساز در همه اتاق های هتل ارسین تکسیم پریمیر استانبول مهیا است. صبحانه هتل نان تازه پخته و چای سنتی ترکی را هم شامل می شود. رستوران دیدی باز به میدان تکسیم دارد. و غذای بین المللی و شراب ترکی سرو می کند. شما مهمانان میتوانید خود را با نوشیدنی های مختلف، اسنک ها و موسیقی پیانوی زنده در بار سرگرم کنید.

مرکز تناسب اندام هتل ارسین تکسیم پریمیر استانبول کاملا تجهیز شده است. حمام ترکی بعد از یک ورزش سخت به شما آرامش می دهد. تا خیابان استقلال مشهور، 5 دقیقه فاصله است. ارتباطات حمل و نقل عمومی شامل مترو عثمانبی 1.5 کیلومتر از هتل فاصله دارد. مرکز کنوانسیون لطفی کردار، مرکز کنگره استانبول، سالن کنسرت جمال رسیت ری و تیاتر محسن ارطغرل در فاصله 1.2 کیلومتری از هتل قرار گرفته اند.

مشخصات

مشخصات تماس