هتل الیت ورد استانبول

ELITE WORLD

معرفی و تصاویر

معرفی هتل الیت ورد استانبول

الیت ورد استانبول در مرکز ناحیه بی اوغلو واقع شده است. از این هتل مهمانان می توانند از دسترسی آسان به همه ی نقاط زنده و شلوغ شهر لذت ببرند. یک محیط عالی و بی نظیر و نزدیکی آن به کنسولگری عمومی مالتا، تکسیم صنعت گالرییز، پیرامید صنعت، به این هتل اهمیت ویژه ای می دهد. هتل الیت ورد استانبول، امکانات و خدمات فوق العاده ای را را مهیا می کند.

امکانات هتل الیت ورد استانبول

مهمان های هتل می توانند از امکانات هتل مانند خدمات شبانه روزی اتاق، خدمات اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاقها، میز پذیرش شبانه روزی، امکاناتی برای مهمانان کم توان و ناتوان، ورود و خروج سریع استفاده کنند. این هتل دارای 245 اتاق مهمان منحصر به فرد و زیبا است که بسیاری از آنها شامل تلویزیون LCD / پلاسما با شبکه های ماهواره ای، تلفن در حمام، آینه، آشکارساز دود، دسترسی به اینترنت – بی سیم (رایگان) می باشند. در این هتل می توانید از سونای بخار ویژه ای که برای مسافرین طراحی شده است استفاده نمایید.

فرودگاه اتاتورک در 15.7 کیلومتری هتل و فرودگاه سبیها در 31.5 کیلومتری هتل قرار دارند. کافه ی خیابانی هتل نیز مکان مناسبی است که در آن یک وعده ی غذایی عالی را با دیدن مناظر نفسگیر از استانبول میل کنید. چهار کافه ی هتل نیز مکان های دنجی برای گذران وقت هستند.از امکانات تفریحی هتل می توان به استخری بزرگ، استخر مخصوص کودکان و یک مرکز ورزشی اشاره کرد. یک حمام ترکیه ای موزائیک شده هم در دسترس است.این هتل در فاصله ی بسیار کمی از خیابان شیک استقلال قرار گرفته است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
روم سرویس 24 ساعته
لابی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
کافی شاپ