هتل الیت ورلد پرستیژ استانبول

Istanbul Elite World Prestige Hotel

معرفی و تصاویر

هتل ایلایت ورلد پرستیژ استانبول واقع در کشور ترکیه می باشد. هتل الیت ورلد پرستیژ استانبول، Elite World Prestige Hotel، در منطقه ی پر جنب و جوش تکسیم قرار دارد. این هتل 4 ستاره که اخیرا نوسازی شده است مجهز به یک حمام ترکی کاشی کاری شده و یک استخر سرپوشیده به همراه جکوزی می باشد. اتاق های هتل الیت ورد پرستیژ به اینترنت بیسیم رایگان دسترسی دارند. این اتاق های بزرگ به زیبایی با رنگ های کرمی تزئین گشته اند و مجهز به تلویزیون صفحه تخت هستند.

سالن های همایش هتل مجهز به جدیدترین تکنولوژی می باشند. مرکز آبگرم و تناسب اندام هتل با طراحی زیبا و برنامه های درمانی و ورزشی صورت گرفته در آن، به سلامتی جسمی و روحی مهمانان کمک می کند. هتل ۴ ستاره الیت ورلد پرستیژ معتقد به مهمان نوازی سنتی ترکی بوده و تمامی خدمات خود را در راستا ی دستیابی به این مهم تنظیم کرده است.

امکانات عالی هتل الیت ورلد پرستیژ استانبول

این هتل انواع خدمات از جمله خشکشویی ، لباسشویی، اتو کشی، کمک های پزشکی اورژانسی، پرستاری از کودک و خدمات اتاق ۲۴ ساعته را برای مهمانان گرامیش تدارک دیده است. تمامی اتاق های این هتل چهار ستاره مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا، چای ساز، قهوه ساز، تلوزیون صفحه تخت، وان و حمام شخصی با امکانات بهداشتی، گاو صندوق، میزمطالعه و کمد می باشند.

این هتل همچنین دارای یک سالن اسپا و تناسب اندام کاملاً مجهز با سونا می باشد که مسافران می توانند برای گذراندن اوقات فراغت به این مکان ها بروند. از دیگر امکانات رفاهی هتل میتوان به مرکز کاملا مجهز سلامتی ورزشی، سونا و حمام ترکی اشاره داشت.مرکز همایشات شهر در یک کیلومتری و منطقه تجاری جامع شهر در مجاورت هتل قابل قرار گرفته اند. گردشگران میتوانند ظرف نیم ساعت، سواره، به فرودگاه بین المللی آتاتورک دست یابند. 

2 بطری آب معدنی نیم لیتری و لوازم تهیه ی چای و قهوه ( که به صورت روزانه تمدید می شوند ) در هر اتاق وجود دارد. صبحانه به صورت روزانه در سالن صبحانه ی هتل الیت ورلد پرستیژ سرو می شود. همچنین یک مرکز سلامتی و تناسب اندام کاملا مجهز، به همراه سونا در هتل قرار دارند.

کانتر پذیرش 24 ساعته ی هتل الیت ورلد پرستیژ به مهمانان عزیز خدمات اتاق ارائه می دهد. سرویس های خشکشویی، لباسشویی و اتوکشی در صورت تقاضا و پرداخت اضافه بها فراهم می شوند. هتل الیت ورلد پرستیژ استانبول به خیابان استقلال نزدیک است و مرکز کنگره ی استانبول، مرکز کنگره ی لطفی کردار و سالن کنسرت جمال رشیت ری نیم کیلومتر با هتل فاصله دارند.

پرسنل هتل الیت ورد پرستیژ می توانند در برنامه ریزی برای گشت و گذار و بازدید از منطقه ی تاریخی سلطان احمد به شما کمک کنند. هدف هتل الیت ورلد پرستیژ این است که بهترین امکانات را با بالاترین کیفیت به مهمانانش ارائه دهد. اتاق های راحت هتل مجهز به امکاناتی شیک هستند و محیط آرامش بخششان به شما کمک خواهد کرد که از استرس روزانه ی خود رهایی یابید.

رستوران ها و کافه های هتل الیت ورد پرستیژ طعم های مختلف ترکی و بین المللی را برای شما تدارک دیده اند. سالن های همایش مجهز به جدیدترین تکنولوژی می باشند. مرکز آبگرم و تناسب اندام هتل طراحی ای زیبا داشته و برنامه ها ی درمانی و ورزشی صورت گرفته در آن به سلامتی جسمی و روحی شما کمک می کند. فرودگاه بین المللی آتاتورک هم 30 دقیقه تا هتل الیت ورد فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس