هتل الیت ورد یوروپ استانبول

ELITE WORLD EUROPE HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل الیت ورد یوروپ استانبول 

هتل الیت ورد یوروپ استانبول یک هتل 5 ستاره واقع در منطقه ی مارماریس و در 10 دقیقه ای فرودگاه آتاتورک استانبول می باشد. این هتل دارای تراس و استخر سرپوشیده است. مهمانان می توانند از رستوران داخل هتل و پارکینگ رایگان موجود نیز استفاده کنند و لذت ببرند. تمامی اتاق ها دارای کتری برقی می باشد و هم چنین حمام اختصاصی نیز موجود است. لوازم مورد نیاز حمام مانند سشوار و حوله ی حمام نیز در آن تعبیه شده است.

اینترنت رایگان وای فای و تلویزیون صفحه تخت هم در اتاق ها موجود می باشد. مرکز نمایشگاهی CNR حدود 4 مایل و مرکز تجارت جهانی استانبول 4.5 مایل تا هتل فاصله دارند. شما می توانید با 3.7 مایل فاصله گرفتن از هتل، یک روز پر از خرید را داشته باشید. فرودگاه استانبول نیز در 26.7 مایلی آن قرار دارد. مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر استانبول را دارند می توانند هتل الیت ورد یوروپ را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند.

برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید.

مشخصات

مشخصات تماس