هتل الیت ورلد بیزینس استانبول

Elite World Business Hotel

معرفی و تصاویر

هتل الیت ورلد بیزینس استانبول در کشور ترکیه واقع شده. هتل الیت دارای یک استخر سرپوشیده، امکانات گسترده ی اسپا شامل سونا، سالن بدنسازی، و حمام ترکی می باشد. اینترنت وای فای رایگان در سرتاسر هتل الیت ورد بیزینس در دسترس می باشد. هتل با الهام از معماری نئو کلاسیک و باروک ساخته شده است و اتاق های آن مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های ماهواره ای و شبکه های پولی، مینی بار، و کتری برقی می باشند.

تمامی واحدهای هتل الیت ورلد بیزینس استانبول دارای فضای نشیمن مبله، میز کار، و گاو صندوق هستند. در هتل الیت ورد بیزینس، هر روز صبحانه به سبک بوفه ارائه می شود. برای وعده ی نهار و شام نیز انواع غذاهای ترکی و بین المللی در رستوران هتل سرو می شود. شما می توانید در “کافی کمپانی” قهوه ی خود را با یک کیک خوشمزه نوش جان کنید و استراحت کنید. در “وان بار” شما می توانید از یک موسیقی زیبا و انواع نوشیدنی ها لذت ببرید. هتل الیت  برای مهمانان خود سرویس شاتل فرودگاهی رایگان از/ به فرودگاه آتاتورک ارائه می دهد.

مهمانان می توانند از سرویس خدمه و نگهبانی و همچنین مرکز تجاری هتل الیت بهره مند شوند. مرکز نمایشگاهی سی.ان.آر اکسپو 3.1 مایل از هتل الیت ورد بیزینس استانبول فاصله دارد. هتل یکی از بهترین ها در استانبول بشمار می رود. میهمانان هتل وقتی امکانات خود را با هتل های هم قیمت مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار راضی و خوشحال می شوند زیرا در ازای پولی که بابت هتل می پردازند، از امکانات بیشتری برخوردار می شوند. کارکنان هتل الیت مسلط به زبان انگلیسی هستند. هتل هتل الیت ورد دارای 181 اتاق می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
تهویه مطبوع