هتل دریم هیل بیزینس دلوکس استانبول

Dream Hill Business Deluxe Hotel

معرفی و تصاویر

هتل دریم هیل بیزینس دلوکس استانبول یک هتل چهارستاره لوکس در شهر استانبول واقع در کشور ترکیه است. این هتل ۱۳۶ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به رستوران، سالن بدنسازی، سونا، ماساژ، خشکشویی، خدمات تبدیل ارز، ترنسفر فرودگاهی، سوییت ماه عسل، سرویس اتاق، وای‌فای رایگان، پذیرش ۲۴ ساعته و پارکینگ رایگان اشاره کرد. بوفه صبحانه روزانه در رستوران هتل موجود است. انواع غذاهای بین‌المللی و غذاهای محلی ترکیه نیز در رستوران هتل سرو می‌شود.

ایستگاه ایده‌آل تپ (Idealtepe Train Station) تنها ۷۰۰ متر از هتل دریم هیل بیزینس دلوکس استانبول فاصله دارد. همچنین این هتل از فرودگاه بین‌المللی سبیهاگوکن استانبول ۳۰ دقیقه رانندگی فاصله دارد. قیمت این هتل نسبت به امکاناتی که در اختیار شما می‌گذارد بسیار مناسب است. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.

یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید. میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر پرتاب دارت شرکت کنند. کارکنان هتل مسلط به زبانهای انگیلیسی، ترکی، فرانسوی و ….. می بانشد. میهمانان می توانند پس از یک روز گشتو گزار در شهر زیبای ترکیه از خدمات هتا استفاده کرده و لذت برند. 

مشخصات

فاصله تا ...

  • ایستگاه ایده‌آل تپ ۷۰۰متر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پارکینگ
ترانسفر فرودگاهی
صرافی
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سالن بدنسازی
سونا
ماساژ
رستوران