هتل دیوان آسیا استانبول

Divan Istanbul Asia

معرفی و تصاویر

هتل دیوان آسیا استانبول در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است، در منطقه پندیک در بخش آسیایی استانبول واقع شده و دارای یک چشم انداز پانوراما در پشت بام و اتاق های راحت با امکانات مدرن است. این هتل همچنین دارای سالن بدنسازی و تناسب اندام ۱۳۰۰ متر مربع و استخرهای شنا و در فضای باز است. طیف وسیعی از غذاهای ترکی و بین المللی در محیطی زیبا از رستوران این هتل ارائه شده است. رستوران پشت بام و کافه سلیقه های منحصر به فردی را همراه با نمایش های پانورامای جزایر شاهزاده ارائه می دهد.

امکانات هتل دیوان آسیا استانبول

مرکز اسپا و تناسب اندام این هتل شامل یک سالن بدنسازی با مربیان حرفه ای، یک حمام ترکی، سونا وحمام گرم است. در ادامه همراه با ایلیا گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل دیوان آسیا استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم. خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۷۱ متر فضای کنفرانس و ۹ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد.

همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید.

قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی، روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. امکان دسترسی به مناطقی مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، مکانی برای نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، دسترسی داشتن به تلویزیون در بخش های عمومی هتل، اینترنت سیمی و وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است.

کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

موقعیت هتل دیوان آسیا استانبول

هتل دیوان آسیا استانبول Divan Istanbul Asia Hotel حدود ۳ کیلومتر از مارینا پاندیک و ۵٫۷ کیلومتر با فرودگاه صبیحا فاصله دارد.

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه صبیحا ۵٫۷کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
حمام ترک
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
سالن بدنسازی
سونا
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران