هتل کراون پلازا فلوریا استانبول

Crowne Plaza Florya Istanbul

معرفی و تصاویر

هتل کراون پلازا فلوریا استانبول در ساحل فلوریا واقع شده‌ است, یک استخر سرپوشیده و یک استخر در فضای باز فصلی ارائه می‌دهد. هتل کرون پلازا فلوریا استانبول دارای امکانات مرکز سلامتی, مرکز رفاه و حمام می باشد. در اتاق‌ها امکانات رفاهی از جمله بالکن, تلویزیون صفحه تخت, یک میز و حمام. در این هتل  WiFi رایگان در دسترس است و برای مهمانان صبحانه صرف می‌کند تا از آن لذت ببرند.

رستوران La brise & agrave ; رستوران La و سالن رستوران غذاهای مدیترانه‌ای را ارائه می‌دهد. مهمان ها همچنین می‌توانند اسنک هایی را در رستوران زمستانی Sardinia و استخر orca سفارش دهند .در هتل کرون پلازا فلوریا استانبول یک مرکز تناسب اندام , باغ و یک تراس نیر دارد. ترنسفر فرودگاهی هم در صورت درخواست موجود است. تمیز کردن خشک و اتو کردن لباس ها در صورت درخواست موجود است.

اهتل کراون پلازا فلوریا استانبول از فرودگاه آتاتورک ۱۰ کیلومتر و از بزرگ ترین آکواریوم جهان، آکواریوم استانبول و مرکز خرید فلوریا تنها چند قدم فاصله دارد. امکانات تفریحی هتل شامل: هتل کرون دارای یک استخر روباز فصلی، استخر سرپوشیده، مرکز سلامت و اسپا، حمام ترکی و باشگاه بدنسازی می‌باشد. خدمات ماساژ هم با پرداخت هزینه جداگانه قابل استفاده خواهد بود. از دیگر امکانات رفاهی ارائه شده در این هتل می‌توان به اینترنت وای‌فای، پارکینگ، امکان کرایه اتومبیل، امکانات مخصوص افراد کم توان، خدمات لباس‌شویی و خشکشویی با هزینه جداگانه، انبار چمدان، صندوق‌امانات، میز راهنمای تور وامکان تبدیل ارز اشاره کرد. 

مشخصات

فاصله تا ...

  • فرودگاه آتاتورک ۱۰کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
فضای سبز
کرایه ماشین
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
استخر سر پوشیده
سالن بدنسازی
ماساژ
مرکز اسپا و سلامتی
رستوران
تراس