هتل کلاریون محمود بی استانبول

CLARION HOTEL ISTANBUL MAHMUTBEY

معرفی و تصاویر

هتل کلاریون محمودبی استانبول ، هتلی 5 ستاره و لوکس در منطقه ی باغجی‌لار استانبول واقع شده است. سالانه گردشگران زیادی با تور استانبول از سراسر دنیا به این شهر سفر کرده و این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند.

امکانات هتل کلاریون محمودبی استانبول 

از امکانات رفاهی هتل کلاریون محمود بی استانبول می توان به استخر سرپوشیده، مرکز سلامتی و اسپا، سونا، حمام، و مرکز تناسب اندام اشاره کرد. میهمانان هتل کلاریون می توانند از رستوران و بار هتل لذت ببرند. امکان دسترسی به وای فای رایگان در سرتاسر هتل کلاریون محمود بی استانبول وجود دارد.

پذیرش هتل کلاریون استانبول بصورت 24 ساعته در خدمت میهمانان است،  و به آنها خدماتی همچون امکان پارک ماشین مسافران توسط خدمتکاران، خدمات صرافی، و انبار یا نگهداری چمدان ارائه می دهند. کارکنان هتل کلاریون محمود بی استانبول با برخوردی دوستانه میهمانان خود را در اموری چون کرایه ماشین، تهیه ی بلیط، و پیدا کردن جاذبه های توریستی شهر استانبول کمک می کنند. علاوه بر امکانات مذکور، هتل کلاریون محمود بی استانبول خدمات خشکشویی و شستشوی لباس را، با پرداخت هزینه ی اضافی، برای میهمانان خود انجام می دهد.

اتاق های هتل کلاریون محمود بی استانبول

اتاق های هتل کلاریون محمود بی استانبول دارای طراحی و چیدمانی مدرن هستند، و علاوه بر بهره مندی از چشم اندازی زیبا از شهر، دارای امکاناتی مانند تهویه مطبوع، میز کار، کتری برقی،  تلویزیون، و گاو صندوق کوچک می باشند. اتاق های هتل کلاریون محمود بی استانبول دارای حمام خصوصی مجهز به دوش سیار، دمپایی، سشوار، حوله تن پوش، و شوینده های رایگان هستند.

فاصله هتل تا جاذبه های گردشگری

فاصله هتل تا مسجد سلیمانیه 17 کیلومتر، تا برج گالاتا حدود 18 کیلومتر، و تا فرودگاه آتاتورک استانبول حدود 10 کیلومتر می باشد که این از لحاظ موقعیتی برای هتل کلاریون محمود بی استانبول یک مزیت بشمار می رود. این هتل در مقایسه با هتل های هم قیمت خود در شهر استانبول، امکانات بیشتری را به میهمانان خود ارائه می دهد و مسافران از انتخاب خود خوشحال هستند. کارکنان هتل به زبان انگلیسی مسلط هستند. هتل کلاریون محمود بی استانبول، زیر مجموعه ی هتل های زنجیره ای کلاریون و دارای 245 اتاق می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس