هتل بای مورات کراون استانبول

Istanbul By Murat Crown Hotel

معرفی و تصاویر

هتل بای مورات کراون استانبول در منطقه ی پرای استانبول واقع شده است و می توان با 5 دقیقه پیاده روی از این هتل به مهمترین خیابان استانبول یعنی خیابان پر جنب و جوش و زنده ی استقلال رسید. همچنین این هتل با ایستگاه مترو Sishane که در امتداد خط متروی تکسیم می باشد، 5 دقیقه پیاده روی دارد و از نظر دسترسی در شرایط ایده آلی به سر می برد. برج گالاتای استانبول نیز در صورتی که بخواهید پیاده از آن دیدن کنید، می توان با ده دقیقه پیاده روی خود را روبروی این جاذبه ی شهر استانبول ببینید.

از نقاط مثبت دسترسی این هتل همچنین می توان به نزدیک بودن آن به خلیج Golden Horn و یا شاخ طلایی اشاره کرد که بهترین منظره ی غروب آفتاب را می توان در آن دید. و در نهایت امر با 10 دقیقه پیاده روی از این هتل می توان به کلیسای قدیمی سفارت انگلستان چسبیده به هتل پنج ستاره  رکسوس پرا و یا کلیسای Saint Antuan در خیابان استقلال رسید. لازم به ذکر است این هتل سه ستاره از فرودگاه اصلی استانبول، آتاتورک، 20 کیلومتر فاصله دارد. هتل سه ستاره By Murat Crown دارای 33 اتاق و سویت است، که شامل 8 اتاق استاندارد، 8 اتاق سوپریور و 11 سویت می باشد. همچنین این هتل دارای 6 سویت وی آی پی نیز هست. اندازه های اتاق های این هتل به شرح زیر می باشند:

خدمات هتل بای مورات کراون استانبول

اتاق های سوپریور 18 مترمربع، اتاق های سوپریور با بالکن 22 متر، سویت خانوادگی 25 متر، و کینگ سویت 30 متر مربع می باشند. این هتل دارای خدمات سرویس 24 ساعته می باشد و تمامی اتاق های آن مجهز به سیستم تهویه هوا، سیستم گرمایشی و سرمایشی، خطوط تلفن، اینترنت بی سیم در تمام نقاط هتل، تلویزیون ماهواره ایی، مینی بار، صندوق امانات داخل اتاق، سشوار، و… می باشد. در ضمن باید اضافه کرد که در این هتل در هر اتاق و یا سویت دو تلویزیون ال سی دی وجود دارد که این نیز از نقاط مثبت این هتل می باشد. یکی از این تلویزیون ها در اتاق اصلی و دیگری در هال خصوصی نصب گردیده است که در نوع خود و یک هتل سه ستاره بسیار جالب می نماید. 

ترانسفر فرودگاهی رایگان نیز برای تورها انجام می پذیرد ( اکثر اوقات با مینی ون لوکس مرسدس بنز)، ولی برای سفر غیر از تور با هزینه ی جداگانه امکان پذیر می باشد. این هتل جزء معدود هتل های استانبول می باشد که خدمات HB ارائه می کند. بدین صورت که علاوه بر صبحانه، سرویس شام نیز در رستوران هتل انجام می پذیرد. ساعات صرف صبحانه در این هتل از ساعت 7 صبح الی 10 صبح و ساعات صرف شام از ساعت 7 عصر تا 9 شب می باشد.هتل سه ستاره By Murat Crown استانبول یکی از سه هتل مجموعه هتل های By Murat می باشند. دو هتل دیگر که در استانبول واقع هستند عبارتند از By Murat Galata و By Murat Royal. 

تنوع غذایی در وعده ی صبحانه قابل قبول بوده و انتظاری که از یک هتل سه ستاره می رود را کاملا برآورده می سازد. در وعده های شام، فقط یک نوع غذا سرو می گردد که نوع آن هر روز متفاوت در از روز قبل بوده و شما در طول اقامت خود غذای تکراری میل نخواهید کرد. و در نهایت می توان گفت که این هتل گرچه یک هتل سه ستاره می باشد ولی دور از انصاف نخواهد بود که این هتل را یک هتل سه ستاره بسیار خوب و حتی در کلاس های بالاتر بدانیم. 

مشخصات

مشخصات تماس