هتل بی وی اس لاش تکسیم استانبول

Istanbul Bvs Lush Hotel Taksim

معرفی و تصاویر

هتل بی وی اس لاش تکسیم استانبول درمنطقه بی اوغلو در استانبول واقع شده و از خیابان استقلال حدود 200 متر فاصله دارد. این هتل ساختمانی قدیمی دارد که در سال 1850 ساخته شده. در این هتل یک رستوران، وای فای سراسری رایگان، سالن اسپا، سونا و بار در خدمت میهمانان خواهد بود. ارتفاع سقف تا کف اتاق های هتل 4 متر است؛ در هر اتاق یک تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای، کتری برقی، سرویس بهداشتی مجهز به دوش، حوله، دمپایی و وسایل بهداشتی رایگان قرار دارد. فرانت دسک هتل 24 ساعته در خدمت میهمانان است.

امکانات هتل بی وی اس لاش تکسیم استانبول

تور دسک هتل برای تنظیم برنامه سفر و گشت و گذار در استانبول به میهمانان کمک می کند. ایستگاه متروی میدان تکسیم در 300 متری و بندر “Princes’ Island Ferry” در 1.8 کیلومتری هتل بی وی اس لاش هستند. قصر “Dolmabahce” در 2.3 کیلومتری از هتل، مرکز کنگره استانبول، کنوانسیون لطفی کردار و مرکز کنگره در 2.6 کیلومتری هتل هستند. مرکز خرید “Cevahir” نیز در 4.3 کیلومتری، مرکز خرید کانیون و مرکز خرید زورلو در 7.5 کیلومتری از هتل قرار دارند. بیمارستان تکسیم “Acibadem” تا هتل 2 کیلومتر و فرودگاه آتاترک نیز تا هتل 15 کیلومتر فاصله دارند.

هتل بی وی اس لاش یکی از بهترین مکان های استانبول است و میهمانان در مقایسه با سایر هتل از این مکان رضایت بیشتری داشته اند. هتل بی وی اس لاش تکسیم استانبول به دکور و چیدمان خود اهمیت زیادی داده است و سقف بلند این ساختمان و دیوارها و سنگفرش سفید رنگ آن فضایی دلباز را بوجود آورده است و همچنین می دانیم که سفید بودن یک فضا و مبلمان هزینه نگهداری و نظافت بالایی می طلبد پس از تمیزی و نظافت این هتل نیز لذت ببرید. تابلو های رنگ روغن و مبلمان سلطنتی و کف پوش های چوبی در کنار مبلمان کلاسیک و رنگ های گرم در کنار رنگ های سرد نیز از پارادوکس های زیبایی است که فضا را دلچسب ساخته است.

مشخصات

مشخصات تماس