هتل بیوک سهینلر استانبول

HOTEL BUYUK SAHINLER

معرفی و تصاویر

هتل بیوک سهینلر استانبول 

هتل بیوک سهینلر استانبول (Hotel Buyuk Sahinler)، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی از مسجد لاله لی قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره مجهز به اتاق هایی بزرگ با خدمات اتاق 24 ساعته می باشد. یک سونا و یک رستوران سلف سرویس که غذا های سنتی و بین المللی سرو می کند نیز در این هتل واقع شده اند.

اتاق های این هتل شامل اینترنت بی سیم رایگان، سیستم تهویه هوا ی مطبوع و سرویس بهداشتی مدرن به همراه وان و دوش میباشند. این هتل دارا ی یک سالن صبحانه است که هر روز صبحانه ی سلف سرویس ارائه می دهد. می توانید در رستوران بزرگ هتل نهار و شام میل کرده یا در کافه تریا ی مدرن هتل قهوه بنوشید. همه روزه از ساعت 17:00 الی 18:00 قهوه ی رایگان سرو می شود.

پرسنل کانتر پذیرش 24 ساعته ی این هتل می توانند خدمات لباسشویی و اتو کشی را برای شما ترتیب بدهند. همچنین یک پزشک و یک فروشگاه کادو نیز در مجموعه موجود میباشد. مهمانان می توانند سوغاتی های خود را از بازار بزرگ، که در فاصله ی 7 دقیقه پیاده روی از این هتل قرار دارد، خریداری کنند. ایستگاه مترو ی آکسارای استانبول در 700 متری هتل واقع شده و دسترسی آسان به کاخ توپکاپی و ایا صوفیه را ممکن می سازد.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند، مکان مناسبی میباشد. این هتل در نزدیکی فرودگاه، دریا، ایستگاه راه آهن و بزرگراه قرار دارد و به همین دلیل موقعیت مکانی ایده آلی برای مهمانانش ایجاد کرده است.

خدمات و تسهیلات این هتل شامل صبحانه ی سلف سرویس رایگان، کانتر پذیرش 24 ساعته، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، سرویس های راهنما، فروشگاه کادو، دکه ی روزنامه فروشی، گهواره ی رایگان، تختخواب تاشو/اضافه، لوازم بهداشتی رایگان، لوازم لباسشویی، خدمات اتاق 24 ساعته، بخش اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، مینی یخچال، سشوار، صندوق داخل اتاق، فکس و تلفن میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس