هتل بویوک حمیت استانبول

HOTEL BUYUK HAMIT

معرفی و تصاویر

معرفی هتل بویوک حمیت استانبول

هتل بویوک حمیت استانبول در منطقه فاتیح جای گرفته و فقط 300 متر تا ایستگاه تراموا دانشگاه لالعلی مسافت دارد . در این هتل وای فای رایگان و یک میز جلو 24 ساعته در دسترس هستند. هر اتاق از امکاناتی مانند: تهویه مطبوع، گاوصندوق، مینی بار، دوش، حمام خصوصی با سشوار و لوازم بهداشتی رایگان برخوردار می باشد. شما می توانید در اتاقتان از نمایش شهر لذت ببرید. صبحانه به صورت بوفه باز در هتل بیوک پاریس فراهم می باشد.

بر روی سایت رستوران منوی انتخابی موجود است که انواع غذاهای ترکی و روسی برای نهار و شام ارائه میدهد. میان وعده نیز در طول روز در دسترس هستند. هتل بیوک پاریس 1.2 کیلومتر تا بازار بزرگ، 1.7 کیلومتر تا بازار مصر و 2.5 کیلومتر تا کاخ توپکاپی مسافت دارد. فرودگاه آتاتورک نیز 15.7 کیلومتر فاصله است. منطقه فاتیح یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که به آثار تاریخی، موزه ها و مردم پسند علاقه مند هستند.

صبحانه و شام در رستوران هتل بویوک حمیت استانبول به صورت بوفه سرو می شود و ناهار همراه با منو ارائه می گردد. کافه هتل نیز انواع نوشیدگی گرم و شیرینیجات را در طول روز برای میهمان هتل سرو می کند. یک محوطه نیز در فضای باز برای نشستن وجود دارد. منطقه سلطان احمد که در آن جاذبه های دیدنی از جمله مسجد آبی ، ایاصوفیه، کاخ توپکاپی و گرند بازار قرار گرفته است در فاصله 2 کیلومتری از این هتل قرار دارد. ایستگاه متروی آکسارای نیز 650 متر از این هتل فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس