هتل بیز جواهر شیشلی

biz cevahir sisli hotel

معرفی و تصاویر

هتل بیز جواهر شیشلی استانبول، Biz Cevahir Hotel Istanbul، در قلب استانبول واقع شده است و به آسانی به تمامی مناطق شهر دسترسی دارد. این هتل 5 ستاره در گایرا تپه قرار گرفته و مهمانان آن می توانند با پیاده روی، از هتل به مرکز خرید آستوریا و برج های ترامپ بروند. بیز جواهر شیشلی با تلفیق عناصر کلاسیک و امروزی، اقامتی لوکس را برای شما تدارک دیده است. یک استخر سرپوشیده، مرکز تناسب اندام و مرکز آبگرم به همراه سونا و حمام سنتی ترکی در هتل بیز جواهر شیشلی وجود دارند.

مزایا و ویژگی های هتل بیز جواهر شیشلی

اتاق های هتل بیز جواهر شیشلی دکوراسیون و اثاثیه ای شیک دارند و مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، داک آیپاد، اینترنت بیسیم رایگان، تلویزیون ال سی دی، مینی بار، لوازم رایگان تهیه ی چای و قهوه، گاوصندوق و میز هستند. صبحانه هر روز به صورت سلف سرویس در هتل بیز جواهر شیشلی سرو می شود. رستوران سفارشی زِیتینیالی غذا های مدیترانه ی ویژه را با استفاده از ترکیبات کاملا طبیعی تهیه کرده و ارائه می دهد.

زیتون و روغن زیتون استفاده شده در آشپزخانه ی رستوران زیتینیالی به صورت ویژه در جزیره ی کندا کشت می شوند و می توانید مراحل آماده شدن غذا ها را در آشپزخانه ی اوپن و نمایشی رستوران مشاهده کنید. مرکز خرید زورلو 1 کیلومتر و مرکز خرید جواهر 1/8 کیلومتر با هتل بیز جواهر شیشلی فاصله دارند. نزدیک ترین ایستگاه مترو در 250 متری هتل قرار گرفته است و دسترسی آسان به میدان تکسیم  واقع در 4 کیلومتری هتل  و منطقه ی تاریخی سلطان احمد  واقع در 13 کیلومتری هتل را فراهم می کند. فاصله ی بیز جواهر شیشلی از فرودگاه آتاتورک 22 کیلومتر و از فرودگاه صبیحه گوکچن 40 کیلومتر است.

مشخصات

مشخصات تماس