هتل بیرول استانبول

Istanbul Birol Hotel

معرفی و تصاویر

هتل بیرول استانبول یکی از هتل های سه ستاره ترکیه می باشد. از امکانات هتل اینترنت رایگان برای مسافرین هتل است که این روزها برای برقراری ارتباط‌های اینترنتی جزو ضروری‌ترین امکانات هتل‌ها به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید از خدمات ترانسفر از فرودگاه به هتل استفاده کنید .کافه و بار در هتل وجود دارد ، پذیرش هتل به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهد بود. طبق نظرسنجی از مشتریان ،رفتار کارکنان هتل بیرول استانبول حرفه ای ودر کمال ادب واحترام است و همواره در جهت رفع نیاز مشتریان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

امکانات هتل بیرول استانبول

پذیرشگران به زبان‌های ترکی، عربی و انگلیسی تسلط دارند و شما با دانستن زبان انگلیسی در سطح ابتدایی قادر به رفع نیازهایتان خواهید بود. برای تبدیل پول خود می توانید از صرافی هتل استفاده کنید.هتل بیرول به مسافران خود تورهای گردشگری ارائه می‌دهد این امکان برای کسانی که به‌قصد تفریح عازم استانبول شده‌اند پیشنهاد هیجان انگیزی است . دسترسی هتل به مراکز مهم شهر نسبتاً خوب است، البته توصیه ما تهیه نقشه و داشتن برنامه‌ریزی برای گشت وگذار است.

استفاده از خشک‌شویی و اتوشویی در هتل با صرف هزینه جداگانه امکان‌پذیر است. امکان استفاده از آشپزخانه به‌صورت اشتراکی وجود دارد.اجازه ورود حیوانات خانگی به هتل داده نمی‌شود. امنیت هتل بسیار بالاست ومشتریان هتل اقامتی امن را در این هتل خواهند داشت.تمامی اتاق های این هتل دوستاره به سیستم سرمایشی و گرمایشی مجهز می باشد. برای تبدیل پول خود می توانید از صرافی هتل استفاده کنید.

هتل بیرول به مسافران خود تورهای گردشگری ارائه می‌دهد این امکان برای کسانی که به‌قصد تفریح عازم استانبول شده‌اند پیشنهاد هیجان انگیزی است . دسترسی هتل به مراکز مهم شهر نسبتاً خوب است، البته توصیه ما تهیه نقشه و داشتن برنامه‌ریزی برای گشت وگذار است. استفاده از خشک‌شویی و اتوشویی در هتل با صرف هزینه جداگانه امکان‌پذیر است. امکان استفاده از آشپزخانه به‌صورت اشتراکی وجود دارد.اجازه ورود حیوانات خانگی به هتل داده نمی‌شود. امنیت هتل بسیار بالاست ومشتریان هتل اقامتی امن را در این هتل خواهند داشت.تمامی اتاق های این هتل دوستاره به سیستم سرمایشی و گرمایشی مجهز می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس