هتل بیلک استانبول

Bilek Hotel Istanbul

معرفی و تصاویر

هتل بیلک استانبول یک مرکز سلامتی و استخر سرپوشیده همراه با بار 24 ساعته را ارئه می دهد. اتاق های هتل با سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون های ماهواره ای تجهیز شده اند. علاوه بر اینترنت وای فای رایگان موجود در این اتاق های وسیع، مینی بار و گاو صندوق نیز موجود می باشد. مهمانان می توانند به صورت 24 ساعته از سرویس اتاق و یا wake-up calls (خدماتی مانند آلارم ساعت ولی با زنگ تلفن) استفاده کنند. صبحانه سرو سرویس روزانه در رستوران فلورا سرو می شود.

این رستوران غذاهای بین المللی نیز برای شب ها سرو می کند. بار بلک موجود در هتل دارای فضایی بسیار دوستانه است و نوشیدنی و غذا به طور شبانه روزی سرو می کند. 4 اتاق برای جلسات همراه با خدمات 24 ساعته تجاری موجود می باشد. پارکینگ هتل نیز خدمات 24 ساعته دارد ولی به پرداخت هزینه ی اضافی نیاز دارد. هتل در 10 کیلومتری مرکز کنفرانس و نمایشگاهی Lutfi Kirdar قرار دارد. همچنین منطقه ی سلطان محمت 15 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

با چند قدم پیاده روی می توانید به مراکز خرید و یا میادین عمومی استانبول سر بزنید. مراکز خرید Metrocity ,Kanyon و Ozdilek در فاصله چند قدمی هتل و پارک ایستینی در فاصله 5.5 کیلومتری آن قرار دارد. فاصله ی ایستگاه متروی لونت تا هتل 100 متر است. فرودگاه آتاتورک هم در 30 کیلومتری آن واقع شده است.

مشخصات

مشخصات تماس