هتل برلین نیشانتاشی استانبول

Istanbul Berlin Hotel Nisantasi

معرفی و تصاویر

هتل برلین نیشانتاشی استانبول در کشور ترکیه واقع شده است. هتل برلین در فاصله 750 متری از ایستگاه مترو Osmanbey و با امکاناتی همچون بار و اتاق هایی مجهز به اینترنت رایگان میزبان مسافران تور استانبول می باشد. سوئیت و اتاق های هتل برلین استانبول مجهز به سیستم تهویه هوا می باشند. همچنین این اتاق ها با امکاناتی همچون مینی بار، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و صندوق امانات تجهیز شده اند.

حمام های درون اتاق ها نیز دارای سشوار و لوازم بهداشتی رایگان می باشند. میهمانان هتل برلین استانبول Berlin Istanbul می توانند روز خود را با یک صبحانه کامل در هتل آغاز کنند. برای استراحت می توانید به بار هتل بروید و همزمان از نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه تان لذت ببرید. برای صرف وعده های غذایی نیز می توانید به یک پیاده روی کوتاه به رستوران های متنوع اطراف برسید. میز پذیرش هتل بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به میهمانان می باشد،

شما با کمی پیاده روی از هتل می توانید به ایستگاه مترو Osmanbey برسید و از آنجا به میدان تکسیم و دیگر جاذبه های استانبول بروید. مرکز کنوانسیون لطفی کردار 850 متر تا هتل بریلن مسافت دارد . ایستگاه مترو عثمان بی به آسانی به میدان تکسیم و منطقه تاریخی سلطان دسترسی دارد . خدمات شاتل فرودگاهی نیز در هزینه های اضافی فراهم است. 

مشخصات

مشخصات تماس