هتل بکداس استانبول

Istanbul Bekdas Deluxe hotel

معرفی و تصاویر

هتل بکداس استانبول با داشتن رستوران در پشت بام خود که نمایی به دریای مرمره دارد،این هتل نزدیک دانشگاه استانبول می باشد و دارای وای فای رایگان بوده و تنها 5 دقیقه تا گراند بازار فاصله دارد. هتل بکداس دارای ۹۷ اتاق می باشد. شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. اتاق های هتل بکداس دارای تهویه کننده هوا می باشند و کفپوش آنها موکت است.

امکانات هتل بکداس استانبول 

تمامی اتاق ها به اینترنت رایگان Wi-Fi دسترسی دارند، تلویزیون و ماهواره نیز در اتاق ها موجود است. این هتل با داشتن فروشگاه های متعدد به خود میبالد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. هتل دارای کتابخانه می باشد.در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.هتل همچنین دوچرخه به میهمانان اجاره میدهد.کارکنان هتل به آلمانی ،انگلیسی ،ترکی و روسی صحبت می کنند.

پرسنل هتل بکداس آموزش های استاندارد بین المللی را جهت برآورده نمودن آرامش شما دریافت نموده و همواره در حال ارزیابی میباشند. امکانات رفاهی هتل شامل حمام ترکی ، سونا ، ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم می باشد. مهمانان می توانند در باشگاه ورزشی این هتل ورزش کرده یا در سونا و حمام ریلکس نمایند.ماساژ هم با پرداخت هزینه در این هتل انجام می شود.این هتل دارای پذیرش 24 ساعته و ماشین کرایه ای و انبار چمدان ها می باشد.لباسشوئی و اتو کشی هم با پرداخت هزینه در این هتل ترتیب داده می شود.این هتل 9.3 مایل با فرودگاه آتاتورک و 34.2 مایل با فرودگاه گوکن فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس