هتل آوانتگارد لوانت استانبول

Avantgarde Levent Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آوانتگارد لوانت استانبول (Avantgarde Levent Hotel)، با ایستگاه مترو گایریتپه (Gayrettepe) به اندازه ی  5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد . هتل دارای استخر روباز، مرکز تناسب اندام و مرکز آبگرم می باشد. همه اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان هستند.تمامی اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون LCD ، ملافه های لوکس و حمام آبگرم، شست و شو و خشک شویی روزانه، و همچنین روزنامه های روزانه هستند.

ویژگی های هتل آوانتگارد لوانت استانبول

هر صبح این هتل منو گسترده ای برای صبحانه ارائه خواهد داد. این هتل یک کافه و دو رستوران که غذا های بین المللی و مدیترانه ای را سرو می نمایند را در خود جای داده است. مرکز آبگرم، مرکز تناسب اندام، پیلاتس، و استخر سر پوشیده جز امکانات دیگر این هتل میباشند. میهمانان می توانند از ماساژ ها، سونا و حمام ترکی که در این هتل ارائه می شود لذت ببرند.

این هتل در مرکز زینجیرلی کویو لوانت (Zincirlikuyu- Levent) واقع شده است که جز مناطق تجاری استانبول شناخته شده است. این هتل تا فروشگاه مترو سیتی 5 دقیقه (پیاده)، تا ایستگاه مترو300 متر ، تا فرودگاه بین المللی آتاتورک 25 دقیقه، تا فرودگاه صابیحا گکچن (Sabiha Gokcen) و  زرلو سنتر (Zorlu Center) چند قدم فاصله دارد.

این هتل بوتیک دارای اتاق های جلسات متعددی می باشد که همین امر این هتل را به یکی از بهترین مقاصد  برگزاری جلسات تبدیل کرده است. سالن بالروم (GRANDIOSO BALLROOM)، اتاق جلسه ریتمو (RITMO TOPLANTI ODASI)، اتاق جلسه ویوو (VIVO MEETING ROOM)، اتاق جلسه تیمپو (TIEMPO MEETING ROOM)، اتاق جلسه پولسو (PULSO MEETING ROOM) جز سالن جلسات این هتل می باشند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. امکانات محبوب این هتل شامل اینترنت بی سیم رایگان ،سرویس رفت و آمد فرودگاهی، مرکز آبگرم و تناسب اندام، پارکینگ رایگان، اتاق های خانوادگی، استخر سر پوشیده . کافه میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس