هتل آرتس بسفروس اسپشیال کلس استانبول

Arts Hotel Istanbul Bosphorus-Special Class

معرفی و تصاویر

هتل آرتس بسفروس اسپشیال کلس استانبول با موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان به جاذبه های شهر استانبول، این هتل را تبدیل به یکی از بهترین های ترکیه کرده است. هتل آرتس استانبول تنها ۵۰۰ متر از مرکز پرهیجان شهر فاصله دارد و در منطقه مدرن نیشانتاشی واقع شده است. در ادامه امکانات تفریحی، رفاهی و فاصله هتل تا جاذبه های مهم شهر استانبول را با جزئیات می آوریم. با ما در ایلیاگشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل آرتس بسفروس اسپشیال کلس استانبول را با هم مروری کنیم.

امکانات و خصوصیات هتل آرتس بسفروس اسپشیال کلس استانبول

جدای از اینترنت رایگان وای فای در همه اتاق ها و در همه فضاهای هتل می توانید اینترنت پورتابل قابل حمل هم بگیرید. درمانگاه یا ایستگاه آتش نشانی برای تدابیر امنیتی در هتل مهیا شده است. پارکینگ خصوصی رایگان بدون نیاز به رزرو، ایستگاه شارژ وسیله نقلیه برقی، پارکینگ گاراژی از ویژگی های ممتاز هتل آرتس استانبول است. می توانید دوچرخه و یا حتی ماشین اجاره کنید و برای پارک آن، ماشین خود را به دست پارکبان بسپارید.

پارکینگ محافظت شده و پارکینگ خیابانی نیز در صورت نیاز در دسترستان قرار خواهد گرفت. بلیط وسایل حمل و نقل عمومی را به همراه بلیط ورودی جاذبه های استانبول، از میز پذیرش شبانه روزی بگیرید. همانطور که قبلا گفته شد، ترانسفر فرودگاهی به صورت رایگان فراهم شده است اگرچه برای خدمات تاکسی و حمل و نقل باید هزینه اضافه پرداخت کنید. برای خرید تور یا بلیط هواپیما، می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید. ورود به هتل آرتس استانبول از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

دمات نگهبانی، وجود صرافی، خدمات خشکشویی، اتوشویی و نظافت، انبار چمدان، دیوار های ضد صدا، دربان و صندوق امانات از امکانات رفاهی است. امکاناتی برای افراد کم توان و ناتوان به عنوان مثال ویلچر و بسیاری دیگر در این هتل فراهم شده است و یادتان باشد که حیوانات حق ورود به این هتل را ندارند. سری به آرایشگاه، مغازه ها و مغازه خرید سوغاتی هتل بزنید، و اگر سیگاری یا غیرسیگاری هستید بدانید که فضایی مختص به شما در هتل، نظر گرفته شده است.

خدمات اتاق ها، نگهبانی و حتی ورود و خروج، به صورت شبانه روزی ارائه می شود. به هیچ وجه نگران کودکان خود نباشید، چرا که خدمات نگهداری به همراه اتاق تلویزیون برای کودکان، و درهای ورودی ایمن برای آنها، در هتل آرتس استانبول فراهم شده است.

مشخصات

مشخصات تماس