هتل آرمادا استانبول اولد سیتی

Armada Istanbul Old City hotel

معرفی و تصاویر

هتل آرمادا استانبول اولد سیتی واقع در کشور ترکیه می باشد. هتل دارای اتاق های با تلویزیون صفحه تخت و وای فای رایگان می باشد. اتاق های هتل رامادا استانبول اولد سیتی با رنگ های گرم طراحی و دیزاین شده اند و دارای سیستم تهویه مطبوع، مبلمان چوبی، میز کار، امکانات تهیه چای و قهوه، مینی بار، و حمام اختصاصی می باشند. بعضی اتاق های هتل رامادا دارای فضای نشیمن مبله و بزرگ هستند. رستوران مرمارا صبحانه را هر روز به سبک بوفه برای مهمانان ارائه می دهد و مهمانان می توانند انواع نوشیدنی های بین المللی و محلی را در فضای شیک این رستوران میل کنند.

مزایای هتل آرمادا استانبول اولد سیتی

هتل رامادا استانبول اولد سیتی دارای میز پذیرش 24 ساعته می باشد و برای راحتی شما سرویس اتومبیل کرایه ای و تور نیز ارائه می دهد. از هتل رامادا استانبول اولد سیتی تا مرکز تاریخی شهر استانبول، یعنی جائیکه شما می توانید به بازدید موزه ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، آب انبار باسیلیکا، و مسجد آبی (بلو ماسک) بروید، 2.5 مایل فاصله است. برای مسافرانی که علاقه مند به آثار تاریخی، موزه ها، و آشنایی با مردم خوش برخورد و مهربان شهر هستند، فاتیح یک انتخاب عالی بشمار می رود. از لحاظ موقعیتی، هتل رامادا استانبول اولد سیتی، یکی از بهترین موقعیت ها را در استانبول دارد.

میهمانان هتل رامادا استانبول اولد سیتی وقتی امکانات خود را با هتل های هم قیمت مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار راضی و خوشحال می شوند زیرا در ازای پولی که بابت هتل می پردازند، از امکانات بیشتری برخوردار می شوند. کارکنان هتل رامادا مسلط به زبان انگلیسی هستند. هتل رامادا استانبول اولد سیتی زیر مجموعه هتل های زنجیره ای رامادا است و 100 اتاق دارد.

مشخصات

مشخصات تماس