هتل آرکید استانبول

Istanbul Arcade Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آرکید استانبول واقع در کشور استانبول می باشد. کارمندان در بخش پذیرش هتل ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند. می توانید از راهنمای گردشگری که به منظور کمک به شما برای شناخت شهر استانبول وجود دارد، اطلاعات خوبی بگیرید. حمل و نقل شهری در ساعات مشخص از هتل انجام می گیرد که استفاده از آن ها رایگان می باشد.

اگر تمایل دارید که ماشین اجاره کنید، از خود هتل می توانید اقدام نمایید و پارکینگ رایگان هم کارتان را راحت کرده است. این هتل امکانات تفریحی زیادی را برای مسافران آماده کرده است. اول از همه به سراغ استخر روباز آن می رویم که در طول اقامت تان استفاده از آن پیشنهاد می شود. استخر مخصوص کودکان هم در هتل تعبیه شده تا آن ها نیز از اقامت‌شان لذت ببرند. علاوه بر این دو، جکوزی و سونا، دیگر مواردی هستند که باید به آن ها اشاره کنیم. باشگاه بدنسازی هم در اینجا موجود است.

در هتل آرکید استانبول امکانات متفاوتی برای اقامت راحت شما فراهم شده است. در داخل اتاق ها تلویزیون صفحه تخت دیده می شود. سرویس حمام دارای ترکیب دوش و وان است که دوشی به سبک بارانی دارند. همچنین تمام وسایل بهداشتی-آرایشی مانند شامپو، صابون و حوله در سرویس حمام موجود می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس