هتل آراچ هاربیه استانبول

Istanbul Arach Hotel Harbiye

معرفی و تصاویر

هتل آراچ هاربیه استانبول یکی از هتل های چها ستاره ترکیه می باشد. در اطراف آراچ هتل هاربی استانبول کافه های بسیاری است ، جایی که شما میتوانید بعد از ظهر زیبای خود را آغاز کنید. تمام اتاق های آراچ هتل هاربی استانبول دارای حمام خصوصی هستند. برای مسافرینی که یک سفر کاری را تجربه میکنند میز کار و ملاقات 24 ساعته در نظر گرفته شده است.

نگران لباس های کثیف خود نباشید ، آراچ هتل هاربی استانبول انها را تحویل گرفته و پاکیزه به شما تحویل میدهد. فاصله آراچ هتل هاربی استانبول تا فرودگاه بین المللی اتاتورک 25 کیلومتر یا 42 دقیقه است. به طور کلی می توان گفت که این هتل از نظر موقعیت مکانی از بهترین هتل های استانبول به شمار می آید، اما توجه داشته باشید که علارغم موقعیت مکانی مناسب امتیاز این اقتامتگاه در سایت تریپ ادوایزر 2.2 می باشد و علت این امر نیز ارائه امکانات محدود و بی کیفیت است.

از امکاناتی که در این هتل در اختیار مسافران قرار می گیرد می توان به ترانسفر فرودگاهی، اینترنت پر سرعت رایگان، سرویس شاتل، سرویس خشکشویی، سیستم تهویه هوا، اتاق های خانوادگی، روم سرویس و غیره اشاره کرد. میهمانان می توانند پس ازیک روز گشت و گزار در شهر زیبای استانبول از خدمات هتل استفاده کرده ولذت ببرند. 

مشخصات

مشخصات تماس