هتل آپارت یووام استانبول

Istanbul Apart Yuvam

معرفی و تصاویر

هتل آپارت یووام استانبول در محله Kadlköy شهر استانبول واقع شده است. اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل قابل دسترس می باشد. خدمات خشکشویی در صورت تمایل مهمانان ارائه می شود. هتل یوام دارای تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای، بالکن و مینی بار می باشد. هم چنین هر اتاق دارای حمام اختصاصی، حوله حمام و دوش مجزا می باشد. شما می توانید وعده های غذایی خود را در آشپزخانه خصوصی آپارتمان های یووام، آماده کنید و از خوردن آن در ناهار خوری لذت ببرید.

رستوران های زیادی نیز در اطراف هتل وجود دارند که می توانید غذای مورد علاقه خود را در آنها پیدا کنید. خدمات ترانسفر به فرودگاه صابیها که در فاصله 35 کیلومتری هتل قرار دارد، براساس درخواست و با هزینه اضافی تنظیم می شود. این هتل ۸ آپارتمان دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به وای‌فای رایگان، ترنسفر فرودگاهی و خشکشویی اشاره کرد. آپارتمان‌های هتل مجهز به تلویزیون با کانال‌های ماهواره‌ای، مینی‌بار و بالکن اختصاصی هستند. میهمانان هتل می توانند پس از یک روز گشت گزار در شهر زیبای هتل از خدمات هتل استفاده کرده ولذت ببرند.  

رستوران های زیادی نیز وجود دارند که می توانید غذا های خود را در اطراف منطقه صرف کنید. هتل Apart Yuvam یک مهمانسرا می باشد و همانند هتل های استانبول امکانات و خدمات مناسبی را ارائه نمی دهد که مهم ترین دلیل هزینه کم این هتل برای هرشب اقامت می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس