هتل آنتیک هاستل و گست هاوس استانبول

antique hostel and guesthouse istanbul

معرفی و تصاویر

هتل آنتیک هاستل و گست هاوس استانبول یک هتل دو ستاره واقع در قلب تاریخی استانبول و خیابان سلطان محمت واقع شده است. این هتل در چند قدمی مسجد آبی، مسجد ایا صوفیه و میدان توپکاپی قرار دارد. اتاق های هتل دارای سیستم تهویه مطبوع و اینترنت وای فای رایگان می باشند. رستوران هتل بر روی پشت بام قرار دارد و منظره ای رو به دریا را به مهمانان ارائه می کند. این اقامتگاه هم امکانات خصوصی و هم امکانات عمومی را ارائه می دهد. از امکانات اتاق می توان تلویزیون ماهواره ای و قفل های امنیتی را نام برد.

امکانات هتل آنتیک هاستل و گست هاوس استانبول

حمام 24 ساعته آب داغ دارند و سشوار نیز برای رفاه مهمانان تعبیه شده است. همه روزه صبح ها، صبحانه همراه با تخم مرغ، انواع پنیر و چای ترکی سرو می شود. بار موجود در این اقامتگاه نوشیدنی های تازه ی الکلی و غیر الکلی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. کافی شاپ موجود در تراس هتل منویی متنوع از غذاهای بین المللی را آماده کرده است. برای سرگرمی بیشتر نیز می توانید از کامپیوتر، تخته نرد، شطرنج، خواندن کتاب و یا تلویزیون مشاهده کردن در تراس لذت ببرید.

هتل آنتیک هاستل و گست هاوس استانبول در فاصله ی 6 دقیقه ای میدان اسب دوانی قرار گرفته است. فرودگاه آتاتورک نیز با هتل 20 کیلومتر فاصله دارد. ترانسفر فرودگاهی بر اساس درخواست مسافران تنظیم خواهد شد. پارکینگ عمومی کنار هتل برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

مشخصات

مشخصات تماس