هتل الیون تکسیم استانبول

Istanbul Alyon Hotel Taksim

معرفی و تصاویر

هتل الیون تکسیم استانبول یک هتل سه ستاره است که در چند قدمی خیابان استقلال و 1 دقیقه ای میدان تکسیم قرار دارد. این هتل به سبک نئو کلاسیک تزیین شده است. بخش پذیرش هتل 24 ساعته، تراس، سیستم تهیه مطبوع و وای فای از جمله خدمات هتل می باشد. اتاق های هتل آلیون دارای تلویزیون ال ای دی همراه با کانال های ماهواره ای می باشند.

امکانات هتل الیون تکسیم استانبول

حمام اختصاصی همراه با دوش مجزا، سشوار و لوازم آرایش بهداشتی رایگان از جمله خدمات بهداشتی اتاق ها است. تمامی اتاق ها دارای منظره ی رو به شهر می باشند. صبحانه همه روزه و به طور سرو سرویس برای مهمانان آماده می شود. مهمانان می توانند غذاهای سنتی ترکیه را در رستوران هتل آلیون بچشند و غذای مورد علاقه خود را از منو اتخاب کنند و یا در بار هتل نوشیدنی های تازه را امتحان کنند. ایستگاه متروی تکسیم در 3دقیقه ای هتل قرار دارد و دسترسی ساده به دیدنی های استانبول را به مهمانان ارائه می کند.

فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر و فرودگاه صابیها 37 کیلومتر تا هتل فاصله دارند. چند نمونه از امکانات موجود در هتل عبارتند از ترانسفر فرودگاهی ، سرویس 24 ساعته ی اتاق ، فضای مخصوص کشیدن سیگار ، رستوران و بار. هتل آلیون تکسیم دارای 27 اتاق است که همگی به زیبایی مبلهشده اند و امکاناتی چون تهویه مطبوع ، جعبه ی ایمنی لبتاب ، امکانات اتوکشی ، روزنامه و گاوصندوق دارند. امکانات تفریحی هتل که شامل باغ هستند برای استراحت و تمدد اعصاب طراحی شده اند . هتل آلیون تکسیم استانبول انتخابی هوشمندانه برای مسافران استانبول می باشد و اقامتی آرام و بی دغدغه را برای آنان رقم می زند.

مشخصات

مشخصات تماس