هتل آل این استانبول

All Inn Istanbul hotel

معرفی و تصاویر

هتل آل این استانبول All Inn Istanbul در منطقه Beyoglu قرار دارد که با دارا بودن امکاناتی همچون بار و دسترسی به اینترنت رایگان در سراسر هتل، میزبان مسافران تور استانبول می باشد. میدان تکسیم در فاصله 850 متری از هتل قرار دارد و همچنین ایستگاه مترو Osmanbey در فاصله چند قدمی از هتل قرار دارد که با استفاده از آن می توانید به گشت در شهر و بازدید از جاذبه های استانبول بروید. در ادامه با آرزوی آسمان آبی همراه باشید تا شما را بیشتر با هتل آل این استانبول آشنا کنیم. 

امانات اتاق های هتل آل این استانبول

تمام اتاق های هتل دارای تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی و امکانات تهیه چای و قهوه می باشند. میهمانان می توانند در هتل All Inn Istanbul از تمامی خدمات اسپا بهره مند شوند و با کمک کارکنان پذیرش 24 ساعته هتل گشت های شهری خود را مدیریت کنید. نزدیکترین فرودگاه به هتل آل این استانبول، فرودگاه بین المللی آتاتورک با فاصله 15 کیلومتر می باشد. این هتل ۴۵ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به باغ، سونا، ماساژ، وای‌فای رایگان، نگهداری چمدان، ترنسفر فرودگاهی، اجاره خودرو و پارکینگ رایگان اشاره کرد.

اتاق‌ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت و حمام اختصاصی هستند. فاصله این هتل از فرودگاه آتاتورک ۱۵ کیلومتر، از متروی عثمان‌بی ۱ کیلومتر و از مرکز شهر ۲ کیلومتر است. ‏همچنین از هتل تا کاخ دولمه‌باغچه ۲۰ دقیقه پیاده و تا میدان تقسیم (۸۵۰ متر) ۱۱ دقیقه پیاده فاصله است.‏

مشخصات

مشخصات تماس