هتل آلکوچلار کبان استانبول

Istanbul Alkoclar Keban Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آلکوچلار کبان استانبول (Alkoclar Keban Hotel)، هتلی 4ستاره در قلب شهر واقع شده و تنها 150 متر با میدان تکسیم فاصله دارد. فاصله ی این هتل 4 ستاره با خیابان استقلال به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی میباشد. می توانید از تسهیلات مرکز آبگرم و اتاق های این هتل، که مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع و چشم اندازی گسترده از تنگه ی بسفر و شهر استانبول میباشند، نهایت لذت را خواهید برد.

امکانات هتل آلکوکلار کبان استانبول

اتاق های هتل آلکوچلار کبان استانبول در سبک مدرن آرت دکو بوده و با اثاثیه ی برند و پنجره های دو جداره آراسته شده اند. این اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی خصوصی، تلویزیون ال سی دی، مینی یخچال، قهوه ساز و اینترنت بی سیم رایگان میباشند.

روز خود را با صبحانه ی سلف سرویس و مفصل رستوران ( واقع بر پشت بام ) این هتل، در چشم اندازی از تنگه ی بسفر آغاز نمایید. منو ی سفارشی این رستوران غذا های ترکی و مدیترانه ای را شامل می شود. همچنین می توانید کیک های لذیذ را به همراه چای یا قهوه امتحان کنید یا نوشیدنی ای گوارا بنوشید.

مهمانان این هتل می توانند به صورت رایگان از حمام ترکی و سونا ی هتل استفاده نمایند. فاصله ی هتل از ایستگاه های وسایل نقلیه ی عمومی کمتر از 2 دقیقه پیاده روی میباشد. کانتر پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات می کند و سرویس حمل و نقل فرودگاهی در صورت درخواست و پرداخت اضافه بها فراهم می شود. مرکز همایش های لطفی کردار به اندازه ی 10 دقیقه سواری از هتل فاصله دارد.

اگر جهت گذراندن تعطیلات خود به استانبول آمده اید، می توانید مطمئن باشید که موقعیت مکانی این هتل برای گشت و گذار در شهر جادویی استانبول بی نظیر است. تنها با گذشتن از خیابان می توانید به خیابان استقلال و میدان تکسیم بروید. به کمک تراموا یا با پیاده روی، به کافه ها، رستوران ها و فروشگاه های بی شمار این منطقه دسترسی خواهید داشت. با استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی واقع در نزدیکی هتل آلکوچلار کبان می توانید به هر نقطه ای از استانبول که می خواهید بروید. کاخ دلمه باغچه به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی و برج گالاتا به اندازه ی 17 دقیقه پیاده روی از این هتل فاصله دارند.

خدمات هتل 4 ستاره آلکوچلار کبان استانبول

خدمات و تسهیلات هتل آلکوچلار کبان استانبول شامل مرکز تجاری 24 ساعته، حمل و نقل فرودگاهی، تراس، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، گاوصندوق در کانتر پذیرش، گهواره ی رایگان، فضا ی نشیمن جداگانه، لوازم بهداشتی رایگان، اغذیه فروشی، خدمات اتاق 24 ساعته، 2 اتاق جلسه، فضا ی مخصوص برگزاری کنفرانس، لوازم لباسشویی، روزنامه ی رایگان در لابی، انبار بار، پرسنل چند زبانه، گاوصندوق در کانتر پذیرش، حوله، دمپایی، اتو/تخته ی اتو کشی ( در صورت درخواست )، منو ی بالش، سشوار، میز، تلفن، آب معدنی رایگان و گاوصندوق داخل اتاق میباشد.

مشخصات

مشخصات تماس