هتل آلفا استانبول

Istanbul Alfa Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آلفا استانبول (Alfa Hotel)، در شهر قدیمی و در فاصله ی 1 کیلومتری بیمارستان دانشکده ی پزشکی جراح پاشا واقع شده است . اتاق های این هتل 4 ستاره مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون صفحه تخت و مینی یخچال هستند.تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل آلفا دارا ی سرویس بهداشتی خصوصی به همراه سشوار هستند. یک فضا ی نشیمن مجزا و یک وان در سوئیت های هتل قرار گرفته اند.

خدمات روزانه هتل آلفا استانبول

در این هتل صبحانه هر روز به صورت سلف سرویس ارائه خواهد شد. رستوران سفارشی هتل غذا های ترکی سرو می کند. همچنین یک فضا ی نشیمن سنتی وجود دارد که می توانید در آن چای، قهوه و دیگر نوشیدنی ها را سفارش دهید.کانتر پذیرش هتل آلفا 7 روز هفته به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات می کند. سرویس حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت اضافه بها فراهم می شود.

این هتل در نزدیکی مراکز تجاری و جاذبه های تاریخی قرار گرفته است. ایستگاه تراموا ی آکسارای در 80 متری این هتل قرار گرفته است و دسترسی آسان به منطقه ی تاریخی سلطان احمد را که در آن فرصت بازدید از ایا صوفیه، کاخ توپکاپی و مسجد آبی را خواهید داشت امکان پذیر می نماید. فاصله ی فرودگاه آتاتورک از هتل آلفا 16 کیلومتر میباشد. می توانید با 20 دقیقه پیاده روی از هتل به مسجد سلیمانیه استانبول و با 21 دقیقه پیاده روی به بازار بزرگ برسید.منطقه ی فاتح برای مسافران علاقه مند به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار انتخاب مناسبی میباشد.

خدمات و تسهیلات این هتل شامل صبحانه ی سلف سرویس رایگان، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، گاوصندوق در کانتر پذیرش، سرویس خشکشویی/لباسشویی، سرویس های راهنما، انبار بار، کامپیوتر متصل به اینترنت در لابی، تبدیل ارز، فکس، مساعدت در تهیه ی تور/بلیط، گهواره ی رایگان، تختخواب تاشو/اضافه ( شامل اضافه بها )، لوازم بهداشتی رایگان، لوازم لباسشویی، خدمات اتاق 24 ساعته، بخش های اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، چای/قهوه ساز، دمپایی، اتو/تخته ی اتو کشی ( در صورت درخواست )، بالکن، تلفن، آب معدنی رایگان و گاوصندوق داخل اتاق خواهد بود.

مشخصات

مشخصات تماس