هتل آلاهان استانبول

Istanbul Alahan Hotel

معرفی و تصاویر

هتل آلاهان استانبول در نزدیکی بسیاری از فروشگاه ها، بوتیک ها و بازار واقع شده و برای کسانی که به قصد خرید به استانبول سفر می کنند مناسب است. نزدیکی به ساحل، صرافی ها، بازار بزرگ استانبول، مرکز خرید هیستوریا، چهارشنبه و جمعه بازار و همچنین داشتن پرسنل مودب از محاسن این هتل به شمار می آید. مسافران زمان مراجعت به کشور خود برای رسیدن به فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول باید ۱۵ کیلومتر را طی کنند.

امکانات هتل آلاهان استانبول

نزدیکی به ساحل، صرافی ها، بازار بزرگ استانبول، مرکز خرید هیستوریا، چهارشنبه و جمعه بازار و همچنین داشتن پرسنل مودب از محاسن این هتل به شمار می آید. مسافران زمان مراجعت به کشور خود برای رسیدن به فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول باید ۱۵ کیلومتر را طی کنند. امکانات تفریحی و ورزشی هتل که در اختیار مهمانان قرار می گیرد شامل سونا و ماساژ می باشد و مهمانان علاقه مند به فعالیت های ورزشی می توانند در باشگاه بدنسازی هتل ورزش کنند.

بعد از یک روز گردش و تفریح خوردن انواع غذا های محلی تازه و غذا های کلاسیک بین المللی در بوفه رستوران هتل می تواند بسیار لذت بخش باشد. پارکینگ، میز جلو ۲۴ ساعته، چک این – چک اوت سریع، انبار چمدان، لاندری، خشکشوئی، اتوشوئی، فکس و کپی، روم سرویس، شاتل فرودگاه با هزینه اضافی، صندوق امانات، فروشگاه، اتاق های عاری از سیگار، سوئیت عروس، آسانسور، تهویه مطبوع و کارکنان چند زبانه از دیگر خدمات و امکانات هتل می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس