هتل اکگون استانبول

Akgun Istanbul Hotel

معرفی و تصاویر

 هتل آکگون استانبول یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های استانبول است و در منطقه ای بسیار مناسب و  پرچنب و جوش در شهر  استانبول بنا شده. با اقامت در این هتل زیبا دسترسی بسیار راحتی به مناطق گردشگری و زیبای شهر دارید. ساختمان مدرن هتل آک گون، خدمه ای کاربلد و با اخلاق در کنار امکانات تفریحی شگف از ویژگی های بارز هتل آک گون می باشد.  فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ۱۰ کیلومتر است.

خدمات کامل هتل اکگون استانبول

رعایت پاکیزگی در این هتل حرف اول را می زند و به طور کلی باید گفت که تمام انتظارات میهمانان تور استانبول با اقامت در هتل آک گون تامین می شود. هتل آک گون استانبول شامل ۲۷۶ اتاق استاندارد ، خانوادگی و سوئیت لوکس و منحصر به فرد است دکوراسیون آاتاق ها رنگ هایی ملایم داشته تا فضای اتاق ها دلبازتر به نظر برسد.

هر اتاق  دارای پنجره هایی بزرگ با نور مناسب می باشد. امکان سرو غذا در اتاق، سرویس اتاق ۲۴ ساعته، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، سیستم تهویه مطبوع هوا ، تلویزیون ال سی دی، ماهواره با کانال های پخش موسیقی، یخچال، مینی بار، حمام با وان و کلیه لوازم و سشوار، صندوق امانات، کلید الکترونیکی، دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان  و اتاق های بدون دخانیات برای افراد غیر سیگاری و اتاق هایی با امکانات ویژه برای معلولان بحشی از امکانات هتل هستند. 

هتل دارای امکاناتی مثل خدمات تورها و سرویس کرایه اتومبیل و فروشگاه می باشد و در مورد دیدنی های اطراف اطلاعاتی در اختیار گردشگران می گذارد. در رستوران هتل غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود. هتل یک بار هم دارد که انواع نوشیدنی ها در آن سرو می شود.

مشخصات

مشخصات تماس