هتل ابل استانبول

Istanbul Abel Hotel

معرفی و تصاویر

هتل ابل استانبول (Abel Hotel Istanbul)، در شبه جزیره ی تاریخی واقع شده است و تنها به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی با بازار بزرگ و 1 کیلومتر با مسجد آبی فاصله دارد. این هتل 3 ستاره دارا ی یک تراس با چشم اندازی بی نظیر از دریا ی مرمره و اتاق هایی مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و مینی یخچال می باشد.

تمامی اتاق های این هتل اثاثیه ای مدرن دارند و شامل گاوصندوق و سرویس بهداشتی خصوصی به همراه سشوار می شوند. برخی از اتاق های خانوادگی دارا ی 2 اتاق خواب متصل به هم هستند.صبحانه در این هتل هر روز به صورت سلف سرویس ارائه می شود. می توانید با پا ی پیاده به رستوران های ماهی واقع در منطقه ی معروف کوم کاپی دسترسی پیدا کنید. کافه ی شیک واقع در لابی ابل کوکتل های گوارا سرو خواهند کرد.

قوانین مهم هتل ابل استانبول

کانتر پذیرش این هتل 7 روز هفته به صورت 24 ساعته خدمات ارائه خواهد داد. سرویس حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت اضافه بها در دسترس مهمانان قرار میگیرد. ایا صوفیه و کاخ توپکاپی در فاصله ی 20 دقیقه پیاده روی از این هتل واقع شده اند. ایستگاه مارمارا ی ینی کاپی 300 متر با هتل فاصله دارد. ایستگاه تراموا ی آکسارای استانبول در 400 متری ابل قرار دارد و دسترسی آسان به دیگر بخش های استانبول، از جمله میدان پر جنب و جوش تکسیم را فراهم خواهد کرد. برای رفتن از هتل به فرودگاه آتاتورک لازم است مسافت 16 کیلومتر طی شود.

منطقه ی فاتح برای مسافرانی که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند انتخاب مناسبی میباشد. از خدمات و تسهیلات این هتل میتوان به صبحانه ی سلف سرویس رایگان، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی/خشکشویی، اتاق جلسه، تختخواب اضافه/تاشو ( شامل اضافه بها )، لوازم بهداشتی رایگان، خدمات اتاق ( در ساعاتی مشخص )، چای/قهوه در بخش های عمومی و گاوصندوق داخل اتاق اشاره نمود.

محبوب ترین امکانات هتل شامل اینترنت بی سیم رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، اتاق های خانوادگی، ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق هاو خدمات اتاق ها میشود.

مشخصات

مشخصات تماس