هتل دیمار | Hotel Dimar

شرح

هتل دیمار | Hotel Dimar

هتل دیمار در شهر والنسیای کشور اسپانیا واقع شده است. این هتل کنار یک پارک است و با 15 دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به دیدن کلیسای والنسیا بروید. شهر هنر و علم هم کمتر از 1.5 کیلومتر از دیمار فاصله دارد. براساس نظرسنجی مسافران، این هتل برای زوج‌ها مناسب است.

تمامی اتاق‌های این هتل مدرن ضد صدا هستند و بسیار زیبا طراحی شده‌اند. اتاق‌ها دارای امکاناتی مانند اینترنت وای فای، تهویه مطبوع، تلویزیون، سیستم گرمایش، قهوه/ چای ساز، حمام خصوصی به همراه وسایل بهداشتی هستند. علاوه بر این، در این هتل اسپانیایی می‌توانید از امکاناتی مانند اجاره ماشین، رستوران، آسانسور، خشکشویی، اتاق‌های خانوادگی، باشگاه بدنسازی، سونا و… استفاده کنید.

بهتر است بدانید که در دیمار امکان به همراه داشتن حیوان خانگی وجود ندارد. همچنین امکان صرف صبحانه به صورت بوفه و در اتاق وجود دارد. در صورت پرداخت هزینه‌ی اضافی می‌توانید از امکانات دیگر هتل استفاده کنید. امکاناتی همچون استفاده از اتاق جلسات، فکس، فتوکپی، روزنامه، ماساژ، خشکشویی، اتو، میوه، آب معدنی، کیک و شیرینی و انواع نوشیدنی از جمله‌ی این خدمات هستند.

اگر با ماشین شخصی به والنسیا سفر می‌کنید، می‌توانید از پارکینگ عمومی در ازای پرداخت هزینه‌ی روزانه 14 یورو استفاده کنید و به یاد داشته باشید که رزرو پارکینگ ضروری نیست. مترجم‌‌های هتل به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی و اسپانیایی آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مهمانان هستند. 

مشخصات هتل

خدمات: BB

مشخصات تماس

تلفن: +۳۴ ۹۶۳ ۹۵ ۱۰ ۳۰
وب‌سایت
آدرس: Gran Via del Marqués del Túria, ۸۰, ۴۶۰۰۵ València, Spain

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک