هتل کرنر این باتومی | Hotel Corner Inn

شرح

هتل کرنر این باتومی | Hotel Corner Inn

هتل کرنر این باتومی هتلی چهار ستاره در شهر باتومی و در 300 متری ساحل دریای سیاه است که با یک دقیقه پیاده‌روی از آن به راحتی به ساحل می‌رسید. این هتل در 4 کیلومتری فرودگاه بین‌المللی باتومی واقع شده و نیز در فاصله 400 متری از آکوآپارک و 2.4کیلومتری دلفیناریوم یا پارک دلفین‌های باتومی قرار گرفته است. 

این هتل شیک و زیبا دارای اتاق‌هایی با فضایی روشن، شیک و مدرن است که بعضی از آن‌ها تراس‌هایی با دیدگاه‌های بسیار زیبا از دریا دارند. از طرفی در تمامی اتاق‌های هتل کرنر که با ظرافت تزیین شده، تلوزیون با کانال ماهوره‌ای، تختخواب، حمام اختصاصی با حوله و لوازم آرایشی بهداشتی رایگان، تهویه مطبوع و یک چای‌ساز برقی تعبیه شده است. حتی در بعضی از اتاق‌ها محل نشیمنی مبله شده برای استراحت مهمان‌ها بعد از یک روز شلوغ در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید در تمامی محوطه هتل از وای فای رایگان نیز استفاده نمایید. 

شما می‌توانید صبحانه‌تان را در اتاق میل نمایید و یا در بوفه و رستوران à la carte با انواع غذاهای گرجی سوپرایز شوید. در بار هتل نیز می‌توانید از انواع نوشیدنی‌های دلپذیر لذت ببرید. خدمه هتل کرنر با تسلط به چهار زبان روسی، گرجی، ترکی و انگلیسی همیشه آماده پذیرش و پذیرایی از مهمانان و گردشگران می‌باشند. رتبه این هتل از نظر زوج‌ها در مسافرت‌های دو نفره 8.2 است.

مشخصات هتل

خدمات: BB

مشخصات تماس

تلفن: +۹۹۵۵۹۸۸۸۰۰۱۸
آدرس: Kobaladze Street ۴, ۶۰۰۵ Batumi, Georgia

موقعیت هتل

کشور: گرجستان
شهر: باتومی

دیدنی‌های نزدیک