هتل سیراگان پالاس کمپینسکی استانبول

Ciragan Palace Kempinski Istanbul

شرح

هتل سیراگان پالاس کمپینسکی استانبول از بهترین امکانات و خدمات درجه یک بهره ببرید. این هتل ۵ ستاره در یک کاخ بازسازی شده عثمانی متعلق به قرن ۱۹ می باشد. هتل مشرف به بسفر است و دارای باشگاه ورزشی مجهز و استخر است و اتاق های هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم هستند.

امکانات اتاق های هتل سیراگان پالاس کمپینسکی استانبول

اتاق های لوکس هتل سیراگان پالاس تخت هایی بزرگ و راحت و پنجره های بزرگ شیشه ای دارند. در اتاق ها تلویزیون و ماهواره و بار هم وجود دارد. تمام اتاق ها دارای حمام مجهز هستند و مشرف به باغ و یا دریا می باشند. در رستوران Laledan صبحانه به صورت بوفه سرو می شود و منوی رستوران دارای بیش از ۲۵۰ غذاهای عربی و آسیایی است که از تازه ترین مواد اولیه تهیه شده اند.

رستوران Tuğraیک رستوران به سبک عثمانی است و فضایی دنج و راحت دارد. موسیقی سنتی در این رستوران پخش می شود و غذاهای محلی در آن سرو می شود. هتل دارای دو بار است، Le Fumoir و Çırağan که انواع نوشیدنی ها در آن سرو می شود. میهمانان هتل سیراگان می توانند از امکانات تفریحی هتل مثل باشگاه ورزشی و استخر و حمام ترکی استفاده کنند و یا از یک ماساژ ترکی لذت ببرند. هتل سیراگان تا میدان تقسیم و خیابان استقلال ۴ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ۴۵ دقیقه فاصله دارد.

هتل دارای پارکینگ می باشد. این کاخ بازسازی شده ی عثمانی در نزدیکی رودخانه ی معروف شهر استانبول واقع شده و یکی از هتل های محبوب شهر می باشد.هتل سیراگان پالاس کمپینسکی استانبول  دارای اتاق ها و سوئیت هایی بزرگ با امکانات رفاهی و مشرف به مناظر زیبای ترکیه می باشد. گاهی مراسم عروسی هم در این هتل برگزار می شود که یک عروسی بسیار رمانتیک در کنار رودخانه تدارک دیده می شود.

هتل سیراگان پالاس کمپینسکی استانبول دارای رستوران هم می باشد که غذاهای محلی و اروپایی و برای صبحانه و نهار و شام در آن سرو می شود. میهمانان هتل می توانند درطول مدت اقامتشان از امکانات تفریحی هتل مثل باشگاه ورزشی و ماساژ هم استفاده کنند.

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
آسانسور
آلارم بیدار باش
برق اضطراری
پارکینگ
صبحانه بوفه
صبحانه در اتاق
شام در اتاق
صندوق امانات
تهویه مطبوع
سشوار
رستوران
رستوران سنتی
کافه سنتی
کافی شاپ
ناهار یا شام بوفه
تراس
ماهواره

مشخصات تماس

تلفن: +۹۰ ۲۱۲ ۳۲۶ ۴۶ ۴۶
وب‌سایت
آدرس: Yıldız, Çırağan Cd٫ No:۳۲, ۳۴۳۴۹ Beşiktaş/İstanbul, Turkey

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

تورهای مرتبط