هتل ایران زمین قشم

GHESHM IRAN ZAMIN HOTEL

معرفی و تصاویر

مجتمع اقامتی ویلای ساحلی هتل ایران زمین قشم که در غرب جزیره‌ی قشم واقع است، نزدیک دریا، پارک زیتون، مراکز تجاری و بازارها قرار دارد. در این مکان امکانات ورزشی آبی و رفاهی خوبی وجود دارد که همین امر باعث جذب مسافران و گردشگران بیشتری شده است. همچنین ویلاهای رو به دریای نیلگون خلیج همیشه فارس چشم‌انداز زیبایی را برای آن به وجود آورده است. مهم ترین مزیت این هتل ساحلی بودن آن است.

امکانات هتل ایران زمین قشم

ساحل هتل بسیار زیبا و مکانی فوق العاده برای پیاده روی ساحلی می باشد. شبها وقتی به هتل باغ ایران زمین قشم برمی گردید می توانید از ساحل وسیع استفاده کرده و یا تا پارک ساحلی زیتون پیاده بروید. برخورد پرسنل هم بسیار خوب میباشد. این مجتمع سه ستاره بوده. واحدهای اقامتی این هتل به صورت مجزا بوده که شامل ۶۲ باب اتاق و سوئیت می باشد و در سال ۱۳۹۱ احداث گردیده است.

برای این مکان امکانات ورزشی آبی و تفریحی خاصی در نظر گرفته شده که همین امر باعث جذب گردشگران زیادی شده است. از طرف دیگر ویلاهای این مجتمع تفریحی و اقامتی که رو به سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس احداث شده، چشم انداز بی نظیری را برای گردشگران محترم قشم ایجاد نموده است.

رستوران هتل واقع در محوطه (ساعت کاری: صبحانه 7:30 الی 9:30 ، نهار 12:00 الی 14:30 ، شام 20:30 الی 22:00)

مشخصات

مشخصات تماس