هتل ژئو پارک قشم

Gheshm Geopark Park

معرفی و تصاویر

هتل ژئو پارک قشم یکی از هتل‌های بسیار تمیز جزیره است که به تازگی بازسازی شده است. این هتل فاصله خیلی کمی تا ساحل دارد و پنجره بعضی اتاق های این هتل رو به ساحل زیبای خلیج فارس باز می شود. سالانه گردشگران زیادی با تور قشم این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند.

دسترسی هتل ژئو پارک قشم

هتل ژئو پارک قشم از نظر دسترسی در یکی از بهترین مناطق قشم قرار گرفته است. کافی است از این هتل ده دقیقه در خیابان‌های جزیره پیاده‌روی کنید تا به قلعه پرتقالی‌ها برسید. بازار قدیم قشم هم از آن بازارهایی است که بازدید از آن را نباید از دست داد، از این بازار تا هتل ژئو پارک فقط ۷ دقیقه راه است.

اگر قصد داشته باشید از قشم با قایق به بندرعباس یا جزیره هرمز بروید این هتل به خاطر فاصله کمی که با اسکله ذاکری دارد، انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود. بازار قدیم قشم یکی از جاذبه های اطراف هتل است که میهمانان در مدت زمان کوتاهی می توانند به این بازار بروند، همچنین آن دسته از مسافرانی که به جاذبه های تاریخی علاقه دارند با کمی پیاده روی می توانند به قلعه پرتغالی ها دسترشی داشته باشند. پرسنل مودب و امکانات رفاهی هتل ژئو پارک اقامت خوبی را برای مسافران جزیره فراهم می کند.

مشخصات

مشخصات تماس