هتل الوند 1 قشم

GHESHM ALVAND-1 HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل الوند قشم در سال 1392 مصادف با روز جهانی جهانگردی افتتاح شد. این هتل دارای 3 طبقه و تعداد 27 باب واحد اقامتی می‌باشد. این مجموعه فاصله اندکی از پارک زیتون، بازار قدیم، سیتی سنتر و میدان امام قلی‌خان دارد. از هتلهای 3 ستاره و خوب قشم است که ظرفیت 70 مسافر را دارد.

امکانات هتل الوند 1 قشم

هتل الوند یکی از هتلهای شیک و مجلل قشم می باشد و امکانات کامل اقامتی و رفاهی آن، آنرا به یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در قشم تبدیل کرده است. هتل الوند 12 اتاق دوتخته، 2 اتاق کانکت، 1 پنج تخته و 1 شش تخته دارد. تعدادی از اتاقهای هتل چشم انداز دریا دارند. رستوران هتل الوند از تاریخ 1388 در ایران و از تاریخ 1991 میلادی (1370 ه.ش) در دبی سابقه فعالیت در زمینه رستوران را دارد.

امکانات هتل الوند قشم شامل لابی به همراه اینترنت رایگان، لاندری، کافی شاپ، رستوران، تاکسی سرویس، روم سرویس، سیستم اعلان حریق و بیمه حوادث مسافرین می باشد. اگر بدنبال یک غذای خوب و با کیفیت دریایی در قشم هستید، رستوران این هتل یکی از بهترینهاست و بوفه سالاد بار هم دارد و بهمراه سرو غذا، موسیقی زنده اجرا می شود.

این هتل به جاذبه‌های گردشگری جزیره دسترسی خوبی دارد. برای مثال از این هتل با ماشین در کمتر از ۳ دقیقه می‌ توانید به قلعه پرتقالی ها بروید. همچنین پارک زیتون با هتل فقط ۵ دقیقه فاصله دارد. برای رفتن به مراکز خرید قشم و ساحل هم فقط به ۵ دقیقه زمان نیاز دارید. این هتل با فراهم کردن امکانات رفاهی خیلی خوب اقامت خوشی را برای مسافران فراهم می‌کند.

مشخصات

مشخصات تماس