هتل فلورآلپینا لوسرن | FloraAlpina Hotel

شرح

هتل فلورآلپینا لوسرن | FloraAlpina Hotel

هتل فلورآلپینا لوسرن هتلی در منطقه و روستای بسیار زیبا، دلنواز و آرام ویتزونا در سواحل دریاچه لوسرن و 14 کیلومتری شهر لوسرن است. این هتل چهار ستاره در واقع به هتل سمینار فلورآلپینا معروف است. این هتل در یک فضای باز و باغی با مساحت بسیار واقع شده و دارای امکاناتی مانند استخر سرپوشیده و فصلی، سالن بدن‌سازی، سالن سونا و اتاق بخار، جکوزی سالن ماساژ میباشد. 

اتاق‌های آن به شیکی و زیبایی تزیین شده و دارای تختخواب، حمام خصوصی با لوازم بهداشتی رایگان، تلوزیون با کانال‌های ماهواره‌ای، میز و صندلی و تهویه مطبوع است. همچنین دیدگاه‌های بسیار زیبایی از کوه‌ها و طبیعت اطراف و دریاچه درخشان لوسرن را دارند. این هتل دارای یک رستوران در فضای باغ هتل و اتاق ناهار خوری‌ای برای بیش از 150 نفر و یک بار مجهز با انواع نوشیدنی‌های دلپذیر می‌باشد. یک سالن کنفرانس بسیار مردن نیز در داخل هتل وجود دارد.

در بیرون از هتل نیز تراس خورشیدی با صندلی‌های ساحلی یا خورشیدی گذاشته شده است.زوج‌ها علاقه خاصی به این مکان داشته و به آن امتیاز 9.5 را در سفرهای دو نفره داده‌اند. خدمه هتل توانایی صحبت به سه زبان فرانسوی، انگلیسی و آلمانی را دارند.  

مشخصات هتل

خدمات: BB

امکانات هتل

اینترنت بی سیم
پارکینگ
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
سالن کنفرانس
صبحانه بوفه
ناهار در اتاق
فروشگاه در هتل
فضای سبز
لابی
خدمات لابی
مترجم برای مهمانان خارجی
نزدیک به ساحل
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر روباز
استخر سر پوشیده
جکوزی
سونا
ماساژ
رستوران
کافی شاپ
تراس
خدمات خانه‌داری
روزنامه

مشخصات تماس

تلفن: +۴۱۴۱۳۹۹۷۰۷۰
وب‌سایت
آدرس: Schibernstrasse ۲, ۶۳۵۴ Vitznau, Switzerland

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک