هتل الیت ورلد مارماریس | Elite World Marmaris Hotel

شرح

هتل الیت ورلد مارماریس، Elite World Marmaris Hotel، در فاصله ی 40 متری ساحل خصوصی خود بنا شده است. سایه بان، تخت حمام آفتاب و حوله به صورت رایگان در ساحل و استخر این هتل 4 ستاره ارائه خواهد شد.

اتاق های این هتل به زیبایی با سبکی مدرن تزئین گشته اند و چشم اندازی از خشکی یا دریا را برای میهمانان به تماشا میگذرانند. تمامی اتاق ها شامل تلویزیون صفحه تخت، گاوصندوق، کتری برقی، تهویه هوا ی مطبوع، مینی یخچال و بالکن میباشند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق های این هتل مجهز به دوش و سشوار هستند.

سرویس آل اینکلوسیو این هتل صبحانه، نهار و شام سلف سرویس، و میانوعده و کیک را شامل می شود. رستوران سفارشی لولیوا منویی متنوع از غذا های بین المللی ارائه می دهد. نوشیدنی های محلی نیز در ایسن هتل سرو می شوند.

سونا، حمام ترکی، سونا ی بخار، اتاق های ماساژ، بدنسازی و آرایشگاه، بخش های مرکز آبگرم و سلامتی این هتل را تشکیل داده اند. کانتر پذیرش هتل به صورت 24 ساعته سرویس دهی می کند. تسهیلات برگزاری جلسات، فروشگاه و لوازم لباسشویی، از دیگر امکانات این هتل به شمار می آیند.

مرکز مارماریس در 7 کیلومتری و فرودگاه دالامان در 103 کیلومتری این هتل واقع شده اند.

از خدمات و تسهیلات این هتل میتوان به استخر روباز، تخت حمام آفتاب و سایه بان در ساحل، نظافت روزانه، باغ، لوازم بهداشتی رایگان، کافی شاپ، حوله در ساحل، یک اتاق جلسه، سرویس های راهنما، چای/قهوه ساز، تلفن، آب معدنی رایگان و گاوصندوق در اتاق اشاره نمود.

در مرکز آبگرم این هتل نیرویی تازه بگیرید و آرامشی بی نظیر را تجربه نمایید. ماساژ های مخصوص، استخر روباز، سونا، ماساژ اسکراب و کف حمام ترکی، سونا ی بخار، بدنسازی، کافه ویتامین که نوشیدنی ها و میانوعده های سالم سرو می کند، و بسیاری مزایا ی دیگر، در مرکز آبگرم این هتل انتظار شما را می کشند.

 

مشخصات هتل

خدمات: BB

مشخصات تماس

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک