هتل اکسکلوزیو آپارتمنتس دبی

Exclusive Hotel Apartments Dubai

معرفی و تصاویر

هتل اکسکلوزیو آپارتمنتس دبی یک هتل آپارتمان در دبی در کشور امارات است که از مرکز تجاری برجمان دبی ۰.۷ و از موزه دبی ۲.۱ کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل اکسکلوزیو آپارتمنتس دبی

هتل اکسکلوزیو آپارتمنتس دبی با استخر بالای پشت بام و جکوزی به همراه امکانات اقامتی مجهز به تهویه مطبوع و آشپزخانه آماده ارائه خدمات به میهمانان تور دبی می باشد. اسکلوسیو پذرش 24 ساعته داشته و درست در مرکز منطقه تجاری بر دبی واقع شده است. استودیو ها و آپارتمان های هتل شامل نشیمن و تلویزیون کابلی به همراه دی وی دی پلیر هستند.

آشپزخانه از امکاناتی نظیر مایکروفر برخوردار است، بعضی از آشپزخانه ها پذیرایی نیز دارند. پنجره های از کف تا سقف، رنگ های گرم و مبلمان چوبی بخشی از دکوراسیون مدرن هتل را تشکیل داده اند. سرویس اتاق و لباسشویی هم توسّط خدمه قابل هماهنگی می باشد. روزنامه و سرویس نگهداری از چمدان هم در پذیرش موجود است.

مرکز خرید برجمان 10 دقیقه پیاده از هتل فاصله دارد. مرکز تجارت جهانی و مجتمع تجاری دبی مال هم در عرض 15 دقیقه با خودرو قابل دسترسی هستند. بر دبی انتخاب فوق العاده ای برای علاقمندان به صحرا، گردش و تجارت می باشد. فاصله هتل آپارتمان اکسکلوسیو مپلز دبی تا مرکز تجاری برجمان دبی ۰.۷ کیلومتر است. فاصله هتل آپارتمان اکسکلوسیو مپلز دبی تا موزه دبی ۲.۱ کیلومتر است.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع